piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10522 wyświetleń

Powoli przybywa parkingów

Liczba samochodów poruszających się grajewskimi ulicami rośnie, podobnie jak w całym kraju. Niestety tak szybko nie wzrasta liczba miejsc parkingowych, coraz trudniej je znaleźć w samym centrum miasta.

Mieszkańcy załatwiający swoje sprawy mają do dyspozycji miejsca położone w okolicy głównego skrzyżowania. Spore parkingi znajdują się przy kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej i za domem handlowym "Centrum" przy ul. Górnej. Kilka miesięcy temu zagospodarowano też część ul. Komunalnej, dzięki czemu powstały kolejne miejsca parkingowe.

Przy banku BPH, ok. 70m2 w bok od ul. Ełckiej, został utwardzony teren, wykonano 824m2 nawierzchni jezdni z wjazdami na posesje oraz 154m2 chodnika z polbruku. Na położonej linii oświetleniowej zainstalowano trzy lampy. Wykonawca wyłoniony w drodze przetargu to lokalna firma „Sam-Pol”, koszt inwestycji - ponad 174 tys. zł

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (7)

Parkingów potrzeba więcej niż jest

driver bystrzacha z ciebie

Za DH Centrum jest ul BUCZKA, a nie BOCZNA. Boczna ulica odchodzi w przwo przed Polmozbytem od ul. Piłsudskiego.

Dziękuję za szybkie poprawienie.

A kiedy powstanie porządny parking w pobliżu parafii O.PIO?Przecież miejsce jest przy kiosku, ale to takie wertepy, że ludzie nie chcą stawiać tam samochodów,tylko pchają się na chodniki, byleby bliżej kaplicy.Chodnik przy przedszkolu też ma wiele do życzenia.Chyba to nie jest teren żadnej sp-ni mieszkaniowej, bo przy blokach spółdzielczych chodniki są w bardzo dobrym stanie.Co władze miasta na to?

Pewnie nic. Jak zwykle. Będą w przyszłości. Nic innego nie można się spodziewąć.

To nie Górna!To Buczka!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.