Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 10715 wyświetleń

POwalczą o scieżkę rowerową


 Chcemy budowy ścieżki rowerowej łączącej Grajewo i Bogusze – stwierdzili zgodnie przedstawiciele kół Platformy Obywatelskiej z Grajewa i Prostek.

 19 lipca br. w Grajewie odbyło się pierwsze spotkanie techniczne w sprawie wspólnej inicjatywy. Wzięli w nim udział przewodnicząca PO w Prostkach Danuta Sikora, przewodniczący PO w Grajewie Stanisław Adam Doliwa oraz grajewscy radni Krzysztof Jamrozy i Adam Jankowski.

 W najbliższych latach dojdzie do modernizacji drogi krajowej nr 65. To ważne, aby jeszcze na etapie planowania przekonać Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, że 2 -kilometrowy odcinek ścieżki to podniesienie poziomu bezpieczeństwa użytkowników drogi i atrakcja rekreacyjno - turystyczna.

 Pomysł wspólnej inicjatywy poparli już senator RP Marek Konopka z województwa warmińsko - mazurskiego i podlaski poseł Robert Tyszkiewicz. Do projektu będziemy chcieli przekonać władze samorządowe Miasta Grajewo i Gminy Prostki – deklarowali uczestnicy spotkania. W sierpniu dojdzie do podpisania listu intencyjnego w tej sprawie.

 

Platforma Obywatelska
Koło w Grajewie

 

Komentarze (22)

a my chcemy sciezki rowerowej z popowa do grajewa bo nie ma jak jezdzic rowerem, pod tira mozna wpasc bo wymijaja..

Taka ścieżka do Prostek to byłaby wspaniała rzecz! Popieram!

Brawo oby więcej takich pomysłów.

juz dawno o tym myślałam

podpisuję się pod tym rękoma i nogami!

Brawo! Nareszcie ktoś pomyślał o ścieżce rowerowej do Bogusz!

Uważam, że to nawet logiczne żeby wybudować trasę dla pieszych i rowerów łączącą Grajewo - Prostki. Również scieżka Grajewo - Koszarówka ,Grajewo - Rajgród oraz Grajewo - Popowo. Niestety ubolewam jednak nad tym, że potrzeba jakiś radnych czy innych ludzi żeby o to jeszcze WALCZYĆ. Takie rzeczy powinny być odgórnie planowane i budowane dla pospolitych obywateli. System rządów nastawiony jest tak, że jednak wymaga błaznowania i proszenia o swoje, w tym przypadku osób wymienionych w artykule wyżej.

Przydałaby się jeszcze ścieżka rowerowa Grajewo-Rajgród.

właściwa pora na planowanie takich pomysłów. Taką ścieżkę można pociągnąć w następnych latach dalej do Ełku.

o panie miej łaski, zróbcie coś dla dzieci z wojewodzina które dojeżdżają rowerem do szkoły...

Dobrze że POwalczą o ścieżkę rowerową. Mogli by jeszcze POwalczyć o tańsze śmieci czy tańszą wodę.POwalczyli by też o zwiększenie miejsc pracy.

następna pijarowska ściema!!! POwalczcie o robotę dla ludzi, jakieś inwestycje w mieście, rzucacie hasełka, a głupi lud to kupuje, ludzie ogarnijcie się i zacznijcie myśleć, ta partia już wam przyniosła dobrobyt, a teraz zrobi wam ścieżkę rowerową, śmieszne i bulwersujące, czy to jest największa potrzeba dla mieszkańców Grajewa, co wam ze ścieżki jak nie ma roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O ile sobie przypominam jakiś czas temu deklarowano budowę ścieżki rowerowej Grajewo-Rajgród i jakoś nie doszła do skutku ciekawe dlaczego? To też ważna trasa rekreacyjna.

Dlaczego nikt nie pomyśli o ścieżce roweroej do Parku Biebrzańskiego.

grajewo - popowo !!! też musi być

zapewne Grajewian nie stać na bilety do Anglii, a ścieżka przyda się żeby rowerem dojechać do Ełku w poszukiwaniu roboty, jak na lokalne warunki pomysł TRAFIONY

pomysł dobry szkoda że to POmysł

tego kogos kto podpisuje sie "legalizacja tu i teraz" to powinien ktos odwiedzic, rodzice wiedza ze cos takiego maja pod dachem? Jesli to osoba dorosla to tez wypada zrobic badanie osobnika, moze to jakis diler albo psychopata.

zbliżają się wybory trzeba walczyć o głosy

popieram nad jezioro łatwiej będzie dojechać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.