poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10701 wyświetleń

Potrzebny szybko deszcz

Kolejny ciepły, słoneczny dzień. Ziemia staje się coraz bardziej sucha, a stan ten pogarszają upały i wysuszający glebę wiatr, cierpi również zieleń. Pracownicy spółdzielni mieszkaniowych walczą z suszą na osiedlowych trawnikach.

Od rana pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Grajewie podlewają zieleń, krzewy, drzewa oraz kwiaty na osiedlach. Do dyspozycji mają dwa beczkowozy, każdy o pojemności 400 l wody.  

- Od godz. 5 nasi pracownicy pracują w terenie, robimy co możemy, aby nie doszło do strat w drzewostanie, są to przecież koszta – powiedział jeden z pracowników działu technicznego SMLW w Grajewie.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (7)

kocham taka pogode ;)

a ja nie...:( mogło by choć troche popadać...

Tylko na Os. Poludnie a na Os. Centrum drzewa schna

są wakakcje.... jest lato więc po cholerę tę deszcz??????

SMLW zapomniała, ze pasadziła drzewka przed blokiem nr 1. podlewa sie tylko tam ,gdzie mieszkają pracownicy spółdzielni, a przed jedynką o drzewka muszą martwić się lokatorzy, tylko czy spółdzielnia zwróci im za wodę ,którą podlewają drzewka, wszyscy mają wodomierze. Posadzić było komu, i chwalić się na zebraniach.

Oni mają jację tesz powiniem byc dwa razy w tygodniu dziśaj w nocy strasznie padalo noi dobrze!

ja chce deszcz tesh !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.