Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13202 wyświetleń

Potrącenie na ul. Piłsudskiego

Na ulicy Piłsudskiego w Grajewie mercedes potrącił kobietę. Ranna trafiła do szpitala. Grajewscy policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Dzisiaj na ulicy Piłsudskiego w Grajewie doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący mercedesem  50– letni mieszkaniec Ostrołęki, potrącił 71-letnią grajewiankę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku kobieta doznała złamania nogi. Trafiła do szpitala.

Szczegółowy przebieg zdarzenia ustalają grajewscy funkcjonariusze.

(fot. e-Grajewo.pl)

Komentarze (10)

akurat wlazła na czerwone swiatło teras człowiek ma problemy

no przecież jest napisane wyżej,że kobieta ta przechodziła na zielonym świetle... no i,ze prowadziła rower,,wiec jak można było jej niezauwazyć??!! co ten kierowca ślepy jaki, czy co?? kierowcy,, wiecej uwagi powinny poświecać temu co dzieje się na drodze i wokół gdy kierują a nie zajmować się niewiadomo czym!!!

Jak by weszła na czerwonym to problemów by nie było. Cóż za spostrzegawczy kierowca. Niby nie zauważył pieszej na pasach, a widział czerwone światło!

skoro weszła na czerwone światło dlaczego piszą ze było zielone, jestem młodym kierowcą ale i także pieszym i czasami są zdażenia ze ludzie w beszczelny sposób wchodzą na pasy myślac ze wszystko im wolni. Odkąd mam prawojazy widzę też drugą stronę gdyż czasami jadą nawet 40 na godz, kierowca niedarady zachamować jeśli ktoś raptownie wtargnie na pasy , odwróci głowę w drugo stronę i nawet niepatrzy czy samochód blisko czy daleko . Ale potem największy problem ma kierowca :(

powinien bardziej uważać, a z drugiej strony zielone światło nie zwalnia pieszego z obowiązku rozejrzenia się w lewo i prawo.

to prawda ze pieszy powinni uwazac a nie bezmyslnie wchodzic na przejscia a w tekscie powizej nie ma mowy o tym ze tak kobieta przechodzila na zielonym swietle

Często jeżdżę po grajewie i widzę jak się przechodzi na światłach. Jak nic nie jedzie to wchodzą na czerwonym, piesi czują się jak " święte krowy" myślą że nikt poza nimi nie korzysta z jezdni. Może by się czasem rozejrzeli.

To prawda, że piesi nie zawsze uważają i potrafią nagle wtargnąć na jezdnię. Muszę przyznać, że sama czasem bezmyślnie wchodzę na przejście. Dlatego nigdy nie krytykuję kierowców. Zdaję sobie sprawę z tego, że trudno wyhamować, kiedy ktoś nagle, bez zatrzymania się skręci z chodnika na przejście. Pośpiech, problemy życia codziennego sprawiają, że zdarza mi się zapomnieć o tak ważnej zasadzie. Postaram się poprawić, bo nie chciałabym, aby jakiś kierowca miał przeze mnie problemy. Pozdrawiam wszystkich kierowców i życzę "szczęśliwej drogi".

niektórzy kierowcy na sygnalizację świetlna w ogóle nie zwracaja uwagi, olewaja ,wolna droga to pedał dociskaja i sa tego skutki, sama byłam swiadkiem .Moje szczescie ,ze mimo sygnalizacji jeszcze się upewniam Przepraszam kierowców którzy rzeczywiście wiedząc ,ze poruszaja się po miescie zachowują rozsądek.Ale wyjątki sie zdarzaja. Tylko zastanawiam sie czy policja od czasu do czasu mogła by wyjśc zza biurka i ,wyrywkowo spojrzec co się dzieje w miescie .

policja ma ważniejsze sprawy na głowie, małolatom mandaty wypisują razem ze strażą miejską hahahaha,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.