Sport

  • 8 komentarzy
  • 9659 wyświetleń

Poszukujemy zapaleńców !

Witam.
Poszukujemy zapaleńców do gry w paintball.
 Sami zaczęliśmy się w to bawić w tym roku i spodobało sie nam to bardzo. Na razie wypożyczamy sprzęt za nieduże pieniądze. W zestawie jest ubranie, marker (karabinek z butlą na CO2 i zasobnikiem na kulki), 200 kulek oraz maska. Przy wypożyczaniu sprzętu jest możliwość skorzystania z zalesionego terenu w okolicach Grajewa, przystosowanego do gry i odpowiednio oznaczonego. Pojechanie gdziekolwiek żeby postrzelać też nie stanowi problemu. Mamy zamiar kupić własny sprzęt i spotykać się częściej w okresie letnim, minimum raz na trzy tygodnie. Niestety jest nas na razie za mało... Jeśli miałeś styczność z paintballem i mieszkasz w okolicach Grajewa, Ełku, Augustowa czy Rajgrodu, odezwij się.

 Kontakt pod adresem elektron02@tlen.pl
 

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

poniedziałek, 15 lipca 2024

Rajgród. Nocny Turniej Piłki Nożnej 2024

Komentarze (8)

Nazywam się Wojtek mam 12 lat i lubię paintball chciał bym kiedyś spróbować

ile kosztuje wypozyczenie sprzetu??

a gdzie to jest :D:d ja bym poszla

bylem 2x na tym paintballu warto

jest mozliwosc w grajewie? napisze jak co za ile i w ogole.. gdzie ejst wypozyczalnia i ile kosztuje wypozyczenie i na jaki czas

No ja też bym poszedł na paintball.chciałem se kupić sprzęt,ale jakoś bardzo drogi jest.

Ej ziomy ile kosztuje wypozycznie sprzetu?:D

Witam zapraszam na nasze forum scorpionsteam.p2a.pl - jesteśmy drużyną paintballową z Augustowa i okolic, chętnie odpowiemy na pytania.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.