sobota, 28 maja 2022

Kraj

Poszukiwany złodziej!


Ełccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży biżuterii. Mężczyzna w "biały" dzień zabrał ze sklepu paletę z zawartością ponad dwudziestu złotych łańcuszków i uciekł. Funkcjonariusze liczą, że opublikowanie wizerunku sprawcy, pomoże w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło 26 października br. we wtorek około godziny 15.30 w Ełku przy ulicy Wojska Polskiego. Nieznany sprawca wszedł do sklepu pod pozorem zakupu biżuterii. Przebywał tam około 10 minut, w tym czasie wybierał przedmioty. W pewnym momencie, wykorzystując nieuwagę ekspedientki, zabrał paletę z zawartością 24 złotych łańcuszków. Następnie sprawca uciekł w kierunku promenady nad Jeziorem Ełckim. Policjanci wykonali szereg czynności procesowych m.in. przesłuchali świadków, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, podczas których zabezpieczyli ślady. Cały czas funkcjonariusze sprawdzają każdą informację w tej sprawie. Funkcjonariusze liczą również, że po opublikowaniu wizerunku sprawcy, ktokolwiek rozpozna tą osobę i pomoże w ustaleniu jej tożsamości.

Rysopis sprawcy : wiek około 25 lat, wzrost 180 cm, włosy krótkie, szczupła budowa ciała . W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w szarą bluzę z kapturem, na jej przedzie umieszczone były czarno-białe nadruki, spodnie koloru czarnego i białe sportowe buty. Cechą charakterystyczną sprawcy było to, że na lewej dłoni na każdym palcu w okolicy kostek były naklejone białe plastry.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem 997.
KPP Ełk


4.12.2010
W związku z nowymi okolicznościami, które pojawiły się w sprawie kradzieży biżuterii na szkodę jubilera z Ełku ( komunikat  z dn. 26.11.2010r. ), zaistniał całkowity zakaz publikowania wizerunku sprawcy.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.