wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12322 wyświetleń

Poszukiwany pedofil

W ostatnim czasie zgłoszono policji kilka przypadków napadu młodego mężczyzny na dziewczynki na terenie osiedli w centrum Augustowa. Policyjne ustalenia wskazują, że sprawcą tych zdarzeń była ta sama osoba.

Młody mężczyzna wchodził za małymi dziewczynkami do klatek schodowych bloków. Tam obmacywał intymne części ciała swoich kilkuletnich ofiar. Dotychczas nie został zatrzymany. W oparciu o relacje pokrzywdzonych zostały opracowane 4 wersje portretu pamięciowego sprawcy. Jest to młody mężczyzna, z wyglądu w wieku około 16-20 lat, szczupły, średniego wzrostu – około 160- 170 cm . Ma charakterystyczne, postawione na żel ciemne włosy i śniadą cerę (naturalny odcień). Z wyglądu zadbany, schludnie ubrany w markową sportową odzież.

W związku z tym, prosimy wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu pamięciowego lub mogliby pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku tel. /085/ 677 28 00. Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję. Wszelkie sygnały można również przesyłać pocztą elektroniczną pod adres: kryminalny@podlaska.policja.gov.pl

Od redakcji : Do naszego portalu dotarła informacja od czytelnika, że pewna kobieta pracująca w grajewskim szpitalu widziała kilkakrotnie podejrzanego na oddziale rehabilitacji. Pewnego dnia pod koniec pracy kobieta znalazła portfel. Jak się poźniej okazało zguba należała do pedofila z Augustowa. Niestety tej informacji nie potwierdza grajewska policja.


e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

to jak juz zajmujecie sie augustowem na grajewskiej stronie, to i w grajewie poszukajcie zboczeńca co gania dziewczynki, bo i u nas są

Kilkanaście lat temu takie osoby były przetrzymywane w zamkniętych zakładach psychiatrycznych, dzisiaj nie ma pieniędzy na opiekę psychiatryczną we właściwej formie więc mamy co mamy. W Wiżajnach nastolatek zgwałcił 80 letnią babcię, podobno jest tam ośrodek resocjalizacyjny dla młodzieży z Niemiec więc po co szukać w Grajewie.

powinno się powiadomić przedszkola i szkoły gdzie uczą się małe dziewczynki niech mają na uwadze takich typów i bacznie pilnują szkół i przedszkoli bo tam każdy wchodzi kto chce pod byle pretekstem nie czekajmy aż stanie się tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeden z nich zaczepial mojej kolezanki kolezanke powinni go jak najszybciej znalesc i do psychiatryka...Strach chodzic bo podworku wieczorami... :(:(:(:(:(:(

musicie go znalesc gdyz on zagraza malym dzieciom!!!!!! a zwłaszcza dziewczynkom!!!!! ja np;mam mała siostrzenice marysie która ma 4 latka i sie boje bardzo o nia!!!!!!
nawet nie wiadomo co takiemu psycholowi przyjdzie do bani!!!!! moim zdaniem takich trzeba tepic , zabijac i tyle!!!!!!!

zgadzam sie z mama pierwszoklasistki gdyz w pszedszkolach najbardziej powinni pilnowac dzieci tam jest najwieksze zagrozenie az strach puszczac do pszedszkoli!!!!

co za dupek z tego kolesia jak on może tak postępować!

takie ludzie muszo sie leczyc w psychiatrykach wielkie wspulczucia dla poszkodowanych

prędzej czy pózniej go złapią

takich ludzi powino zamknac w zakladzie psychiatrycznym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.