środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12639 wyświetleń

Posterunek w Białaszewie?

W związku z przysyłanymi do red. e-Grajewo pytaniami mieszkańców Białaszewa o  ewentualny posterunek Policji w ich miejscowości poprosiliśmy o informacje na ten temat rzecznika KPP w Grajewie.

- Nie przewiduje się na dzień dzisiejszy otwarcia jednostki - posterunku Policji w Białaszewie. Gdyby zostało przygotowane i udostępnione jakieś pomieszczenie to mógłby odbywać dyżury dzielnicowy. Nie można tu jednak mówić o posterunku a jedynie punkcie przyjęć dla mieszkańców. – poinformował nas A. Łagodziński

e-Grajewo.pl

Dzielnicowy Twojego miejsca zamieszkania ( sprawdź )

Komentarze (7)

jeszcze czego!!!

Przydałby się komisariat w Wąsoszu.Bo sam budynek świeci pustkami od lat.Spokój i bezpieczeństwo przydałyby się u nas.

oczywiscie,ze w Wasoszu przydalby sie posterunek!!! Nie wiem dlaczego jeszcze nie ma???

zgadzam się.W Wąsoszu powininen być posterunek,tak jak to było wcześniej.Najwięcej dzieje się w weekendy,gdy z okolicy wszyscy jadą do Szczuczyna na rancho.No i robi się niebezpiecznie na przeciwko-czyli w parku i na innych ulicach.

A w Wąsoszu to jest jakiś dzielnicowy,bo ja tu nikogo nie widzę?Wieczorami jest istna samowolka.

.w Białaszewie niema potrzeby na posterunek - panuje tutaj ład i porządek - mieszkańcy sami dbają o to . Spokojna cicha przytlna wioseczka :):) . pozdrawiam ...

...a dzielnicowy i tak jest zawsze kiedy zajdzie potrzeba - nie wiem jak ON to robi :):) ..pozdro.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.