Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10445 wyświetleń

Porządki jesienne

          Komórka ds. zieleni przy ZWiK w Grajewie wykonuje potrzebne zabiegi na obszarach zielonych miasta. W niektórych miejscach drzewa są usuwane (za odpowiednim pozwoleniem), w innych przycinane.

- Obecnie jest mniej koszenia traw dlatego przeszkoleni operatorzy sprzętu mogą wykonywać inne prace, oczywiście przy zabezpieczeniu tak jak przy pracach na wysokościach. Podcinane są korony drzew, usuwa się suche, chore i krzyżujące gałęzie. W najbliższym czasie będziemy dokonywać zmniejszenia korony topoli rosnącej przy PM nr 2. Robimy to m.in. ze względów bezpieczeństwa, drzewo jest zbyt rozrośnięte – mówi Kazimierz Podlaski.

e-Grajewo.pl

 

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (3)

Prosze o podciecie korony topoli przed blokiem 27.To dopiero jest zagrozenie.Niech ktos kompetentny zainteresuje sie tą podcinka.Drzewo jest wyzsze od bloku.Jak rowniez jest to zagrozenie dla alergikow.Kwiaty topoli przy wiekszym wietrze wpadaja przez okna do mieszkan.Istna zakala... .a na samochodach odbarwia sie kolor i pozostaja plamy.

Prosimy, my piesi, podciac drzewa na ulicy Cmentarnej, tam wiosna i latem nie mozna normalnie chodzic bo galezie zwisaja nam na glowy. Te drzewa rosna na bylej posesji Melioracji. Pozdrawiam i mysle, ze wreszcie ktos sie tym zainteresuje.

a co ma wiatrak do piernika tu o porzadkach a wy o kwiatach czy basenie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.