czwartek, 28 października 2021

Kraj

Poruszał się "wężykiem"

Pijany uciekał przed policjantami i uderzył w drzewo
 
W policyjnym areszcie trzeźwieje 25-latek. Mężczyzna najpierw pijany wsiadł za kierownicę swojego audi 80 i ruszył w drogę. W trakcie jazdy uszkodził płot prywatnej posesji. Następnie uciekajac przed radiowozem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 25-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat.
 
W sobotę około godziny 23.00 do komendy policji zadzwonił mężczyzna. Powiedział, że przed chwilą kierujący audi 80 wjechał w płot jego posesji i uciekł. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Na trasie z Regielnicy do Sordach funkcjonariusze zauważyli audi 80. Samochód poruszał się "wężykiem" jadąc od jednej krawędzi jezdni do drugiej. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania zadawane przez policjantów. W pewnym momencie audi zjechało na prawe pobocze i uderzyło w drzewo. Policjanci natychmiast podbiegli do kierowcy. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Ełk. W wyniku zderzenia nie odniósł on żadnych obrażeń. Natomiast był kompletnie pijany. Badanie trzeźwości wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie.
Teraz 25-latek odpowie przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat.

KPP  Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.