piątek, 17 września 2021

Szczuczyn

Pomysły na biznes. Przeczytaj to ogłoszenie!

Pomysły na biznes. Przeczytaj to ogłoszenie!
Przeczytaj to ogłoszenie, być może mamy dla Ciebie ofertę, która otworzy przed Tobą nowe możliwości!
Dzięki pozyskanej dotacji u zbiegu ulic Szpitalnej i Kościelnej stworzyliśmy niezwykle urocze miejsce, które znacie pod nazwą Centrum Produktu Lokalnego. Zaraz po jego odbiorze realizację pełni zaplanowanych w nim działań uniemożliwiła trwająca prawie półtora roku pandemia koronawirusa. Mimo tych trudności zaangażowanie wielu osób poskutkowało powołaniem do życia Spiżarni pod Klasztorem, która wpisała się już w krajobraz naszego miasteczka, znajdując wiernych sobie klientów nawet w gminach ościennych. Teraz, gdy wracamy wreszcie do normalności czas na kolejny krok i rozwój całego kompleksu. Pokazaliśmy Wam, że w stworzonym przez nas miejscu tkwi niezwykły potencjał biznesowy.
 
Biorąc pod uwagę powyższe informacje rozpoczynamy poszukiwania partnera do prowadzenia całego obiektu i nadania mu właściwego rozmachu dzięki wykorzystaniu jak największej gamy różnorodnych działań.
 
Każdą osobę (podmiot) zainteresowaną przejęciem prowadzenia Centrum Produktu Lokalnego w Szczuczynie przy współpracy z Urzędem Miejskim zapraszam na spotkanie informacyjne w dniu 6 lipca (wtorek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta na pierwszym piętrze (Plac Tysiąclecia 23).
Udostępnijcie proszę nasze ogłoszenie, aby o tej ofercie dowiedziało się jak najwięcej osób, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu.

piątek, 17 września 2021

Zaproszenie na mecz (18.09)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.