sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

Pomoc z UE dla Firm

1)
W związku z rozpoczętym procesem wdrażania Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw i możliwością ubiegania się o środki wspólnotowe na lata 2004 -2006 zarówno przez przedsiębiorców jak i szeroko rozumianym instytucjom otoczenia biznesu, Ministerstwo Gospodarki i Pracy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego organizuje seminarium poświęcone temu programowi.

Seminarium odbędzie się 15 listopada 2004 r. w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku, ulica Zwycięstwa 14/3, Aula nr.1.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: krystyna.tarasiuk@umwp-podlasie.pl, lub faxem 085 74 85 146.

PROGRAM ( czytaj)

Udział w seminarium bezpłatne.2)
Informujemy, że Ministerstwo Gospodarki i Pracy - organizuje w dniach 23 i 24 listopada 2004 r. w Białymstoku seminarium dotyczące działania 1.1, 1.5, 1.6 Sektorowego Programu Operacyjnego – Rozwój Zasobów Ludzkich.

W dniu 23 listopada br. przewiduje się zaproszenie 90 osób, a w dniu 24. 11 br. jedynie 20 osób zakwalifikowanych przez Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego MGiP , które prześlą ankietę zgłoszeniową i konspekt na podany adres e-mailowy do Ministerstwa i przejdą pozytywnie weryfikację. Na pierwszy dzień seminarium zgłoszenia proszę przesyłać na dres e-mailowy:
krystyna.tarasiuk@umwp-podlasie.pl do 15 listopada 2004 r.PROGRAM ( czytaj)


ANKIETA ZGŁOSZENIOWA (czytaj)
ANKIETA ZGŁOSZENIOWA (drukuj)) plik wordUrząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Polityki Regionalnej I Funduszy Strukturalnych

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.