środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11569 wyświetleń

Pomoc dla Szpitala

INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI NA RZECZ ROZWOJU SZPITALA GRAJEWSKIEGO


Fundacja zakupiła 13 glukometrów, które przekazano w nieodpłatne użytkowanie wszystkim oddziałom grajewskiego szpitala.
Fundacja opracowała i wyemitowała cegiełki o nominałach 10, 20, 50, 100, 200 zł o łącznej wartości 75000 zł, które aktualnie są sprzedawane (można je nabyć w szpitalu, w siedzibie Fundacji, a już niedługo także w księgarni "ALFA"), a dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na modernizację pomieszczeń, zakup wyposażenia, aparatury i sprzętu medycznego dla Oddziału Położniczo - Ginekologicznego Szpitala Ogólnego w Grajewie.
Środki uzyskane z licytacji piłek zostaną przeznaczone na zakup ssaka elektrycznego do reanimacji i udrażniania dróg oddechowych, z którego będą korzystać pacjenci Oddziału Dziecięcego.


czytaj więcej  

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (10)

te cegiełki to szatański pomysł na wymuszanie pieniędzy od pacjentów. Mój szwagier musiał kupić taką cegiełkę za 50zł jak rodziło mu sie dziecko, pani pielęgniarka oświadczyła że jest to opłata za poród rodzinny.

to czemu szwagier nie uzala sie tylko ty. ciekawe na kogo bedziesz psioczyl jak szpitala zabraknie?

cegielki a oplata za porod rodzinny to dwie odrebne sprawy.w graiewie jest i tak bardzo niska oplata za porod z mezem,wystarczy zorietowac sie jaka jest oplata w szpitalach poza grajewm.to na pewno nie bedziesz pisac takich bzdur.szwagier nie musial byc przy porodzie.sam zdecydowal ze chce.cegielki natomiast kupuje ten kto ma na to ochote i pilegniarki nikogo nie zmuszaja.na drugi raz nie pisz o tym o czym nie masz pojecia.

x:

Moja żona rodziła w Białymstoku w PSK i nic nie płaciliśmy za poród rodzinny. Może masz na myśli opłaty w prywatnych klinikach (na Parkowej albo u Arciszewskiego), ale grajewski szpital póki co prywatną kliniką nie jest...

To jest jakieś dziwne bo ostatnio i ja musiałam dać pieniądze na chirurgii dla chrurga za operację mojej mamy.Zadnej cegiełki nie dostałam.Może mi ktoś wyjaśni dlaczego nie ma tych cegiełek wszędzie.

nie użalam sie tylko podaje przykład powiem panie x, który zapewne jesteś związany ze szpitalem i bronisz swego podwórka że np. w Łomży też nikt nie słyszał o opłatach za poród rodzinny. widocznie nasz szpital wprowadza innowacyjne rozwiązania. gratuluje, jeszcze aby podniósł poziom świadczonych usług byłoby znakomicie.(moj znajomy miesiąc temu trafił do grajewskiego szpitala z bólem brzucha, wycieli mu wyrostek, ale dalej bolało i się okazało że to nie był wyrostek tylko jakieś zapalenie jelita grubego-niepotrzebnie pocieli chłopaka-tacy to grajewscy lekarze,nie wszyscy oczywiście)ja osobiście jak będę zmuszony połozyć się w szpitalu to na pewno nie w Grajewie, chyba że w przyszłości coś się zmieni na lepsze w tej placówce. a ta cała akcja ratowania szpitala to wywalanie pieniędzy w błoto.

Na pewno lepiej kupić cegiełkę niż dać w łapę lekarzowi. Niektórzy po prostu chcą dać, to mają możliwośc zrobić to legalnie.

kazdy wie w jak ciezkiej sytuacji jest nasz szpital,a i tak nie placimy za wiele rzeczy za ktore musimy placic w innych szpitalach np.obuwie ochrone u nas 1zl,a wszedzie po 2zl,parking 2zl wszedzie po 4zl.korzystanie z pradu u nas za darmo a bywa u innych nawet 5zl.chyba wystarczy przykladow.a jesli nie dostaje sie cegielki lub pokwitowania np.za porod rodzinny to dajecie panstwo lapowki,wiec sami sobie jestescie winni.

u nas nie jest tak zle .bylem w szpitalu gdzie za siedzenie w nocy przy chorym trzeba placic,a takze za toalete pobieraja oplaty.u nas jakby tak zrobic to na pewno poprawily by sie warunki.natomiast ci co daja lapowki powinien sie nimi prokurator zajac.winni sa pacjeci bo i bez niej lekarz ma obowiazek leczyc.a jak macie za duzo kasy to dawajcie tylko nie narzekajcie potem.pamietajcie ze karze sie bioracego jak i dajacego lapowki.

A JA DO CÓRKI JAK CHCESZ ŻEBY MATKA ŻYŁA TO LEPIEJ NIC NIE MÓW

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.