Wiadomości

Policja informuje

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRAJEWIE
informuje o wybranych zdarzeniach mających miejsce na terenie jej działania w okresie czasu od 27.03-28.03.2004 roku

l. kradzież po włamaniu do samochodu
W dniu 27.03.2004 f-sze KPP Grajewo zostali powiadomieni telefonicznie przez mieszkankę Grajewa o kradzieży samochodu na szkodę obywatela Niemiec. Sprawca-cy działali niezwykle sprawnie i szybko powodując straty właściciela na sumę 21 500 złotych. Jest to kolejna kradzież samochodu w naszym mieście, apelujemy do mieszkańców Grajewa o pomoc, gdyż tylko wspólne działanie polegające na szybkim powiadomieniu policjantów doprowadzi do zatrzymania dokonujących kradzieży przestępców.
2. nielegalny połów ryb
W dniu 27.03.2004 roku w wyniku wspólnego działania policjantów KPP Grajewo i Straży Rybackiej na podstawie wcześniej uzyskanej informacji dokonano zatrzymania przy jeziorze Mierucie gm.Grajewo sprawcę usiłowania kłusownictwa ryb przy pomocy tzw.ościenia. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo
3. nielegalny połów ryb
W dniu 27.03.2004 roku w wyniku wspólnych działań Państwowej Straży Rybackiej w Suwałkach i policjantów Posterunku Policji w Rajgrodzie na gorącym uczynku nielegalnego połowu ryb przy pomocy sieci rybackiej typu "przestawa", na cieku wodnym prowadzącym do jeziora raj grodzkiego zatrzymano mieszkańca Rajgrodu. Sprawę prowadzą f-sze Posterunku Policji w Rajgrodzie. Jak widać wiosna nadchodzi szybkimi krokami. Nasiliły się nielegalne połowy ryb. Sprawcy nie przebierają w środkach.Odnotowano ataki na wykonujących zgodnie z prawem swoje obowiązki f-szy. Należy się zastanowić czy warto ryzykować dla jednej czy dwóch ryb złapanych w sposób niezgodny z prawem. Bowiem kary będą znacznie wyższe od wartości ryby.
Prosimy mieszkańców Grajewa oraz całego powiatu o informowanie Nas o zdarzeniach mających wpływ na stan bezpieczeństwa naszych obywateli.
Nr.tel.997,112,2730234,272 2222

Źródło KPP Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.