wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

Policja informuje

Policja informuje
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GRAJEWIE
informuje o wybranych zdarzeniach mających miejsce na terenie jej działania w okresie czasu od 27.03-28.03.2004 roku

l. kradzież po włamaniu do samochodu
W dniu 27.03.2004 f-sze KPP Grajewo zostali powiadomieni telefonicznie przez mieszkankę Grajewa o kradzieży samochodu na szkodę obywatela Niemiec. Sprawca-cy działali niezwykle sprawnie i szybko powodując straty właściciela na sumę 21 500 złotych. Jest to kolejna kradzież samochodu w naszym mieście, apelujemy do mieszkańców Grajewa o pomoc, gdyż tylko wspólne działanie polegające na szybkim powiadomieniu policjantów doprowadzi do zatrzymania dokonujących kradzieży przestępców.
2. nielegalny połów ryb
W dniu 27.03.2004 roku w wyniku wspólnego działania policjantów KPP Grajewo i Straży Rybackiej na podstawie wcześniej uzyskanej informacji dokonano zatrzymania przy jeziorze Mierucie gm.Grajewo sprawcę usiłowania kłusownictwa ryb przy pomocy tzw.ościenia. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo
3. nielegalny połów ryb
W dniu 27.03.2004 roku w wyniku wspólnych działań Państwowej Straży Rybackiej w Suwałkach i policjantów Posterunku Policji w Rajgrodzie na gorącym uczynku nielegalnego połowu ryb przy pomocy sieci rybackiej typu "przestawa", na cieku wodnym prowadzącym do jeziora raj grodzkiego zatrzymano mieszkańca Rajgrodu. Sprawę prowadzą f-sze Posterunku Policji w Rajgrodzie. Jak widać wiosna nadchodzi szybkimi krokami. Nasiliły się nielegalne połowy ryb. Sprawcy nie przebierają w środkach.Odnotowano ataki na wykonujących zgodnie z prawem swoje obowiązki f-szy. Należy się zastanowić czy warto ryzykować dla jednej czy dwóch ryb złapanych w sposób niezgodny z prawem. Bowiem kary będą znacznie wyższe od wartości ryby.
Prosimy mieszkańców Grajewa oraz całego powiatu o informowanie Nas o zdarzeniach mających wpływ na stan bezpieczeństwa naszych obywateli.
Nr.tel.997,112,2730234,272 2222

Źródło KPP Grajewo

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.