Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10844 wyświetleń

Podziel się czym możesz

          W dniach 27 XI- 3 XII w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie prowadzona była akcja charytatywna „Podziel się czym możesz”. Jej organizatorami były: Barbara Karulska i Elżbieta Zyskowska- nauczycielki tutejszej placówki.
Do akcji oprócz pracowników przedszkola aktywnie włączyli się Rodzice. Okazali oni wiele dobra potrzebującym, ofiarując bardzo dużo odzieży, zabawek, książek, gier dydaktycznych i przyborów szkolnych. Wszystkie zebrane dary zostały posegregowane i przekazane na ręce przedstawicieli: Świetlicy Socjoteraupetycznej przy Grajewskim Klubie „Zdrowie i Trzeźwość” i MOPS w Grajewie. Dzięki gorącym sercom  Rodziców i Dzieci bardzo dużo zabawek przekazano również chorym dzieciom ze Szpitala Ogólnego w Grajewie (oddział dziecięcy).
       Akcja ta jest dla przedszkola wspaniałą okazją do realizacji treści wychowawczych. Poprzez przykład dorosłych kształtujemy u dzieci tak cenne postawy jak: wrażliwość na los innych, empatię, dobroć i bezinteresowność - powiedziała dyrektor przedszkola Krystyna Chełmińska.

www.PM1.e-grajewo.pl

Komentarze (6)

chyba podziel się tym czym możesz?


Fajna akcja, liczy się okazane serce!

nie wnikaj w szczegóły liczy sie gest pomocy innym!!

Masz za duzo?
Daj tym co nie maja wcale!


Takie akcje i okazane serca dzieci i ludzi dorosłych się liczą w dziesiejszych czasach.


Cieszę się, że moje dziecko wzięło udzial w takiej akcji i moglo coś dać komuś innemu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.