Programy unijne

Podnoszenie świadomości społecznej

 

Fundacja Fundusz Współpracy uruchomiła Projekt "Podniesienie świadomości społecznej w obszarach związanych ze środowiskiem i ochroną zdrowia oraz poprawa poziomu aktywności jednostek i grup społecznych w życiu publicznym" - komponent 1 w ramach Programu Środki Przejściowe PL 2004/016- 829.01.02.01 " Zwiększenie świadomości społecznej oraz wzmocnienie roli organizacji pozarządowych w zakresie rzecznictwa i monitoringu"

Celem Projektu jest podniesienie świadomości społecznej w obszarach związanych ze środowiskiem i ochroną zdrowia a także rozwój współpracy pomiędzy instytucjami społeczeństwa obywatelskiego i administracji publicznej w celu zwiększenia dostępu obywateli do informacji oraz poprawy rozwiązywania problemów społecznych poprzez tworzenie regionalnych i lokalnych koalicji.

Projekt " Podniesienie świadomości społecznej w obszarach związanych ze środowiskiem i ochroną zdrowia oraz poprawa poziomu aktywności jednostek i grup społecznych w życiu publicznym " jest realizowany w formie konkursu otwartego.

Całkowity budżet Projektu przeznaczony na dotacje to 2 570 000 EUR. Wnioskodawcy powinni uwzględnić wymóg wniesienia wkładu własnego w wysokości minimalnej 20% całkowitych kosztów Projektu.

 

Dokumenty:  Zaproszenie do skladania wnioskow; Wytyczne  (332 KB) (45 KB); Formularz wniosku (258 KB); Budzet.xls (35 KB); Instrukcja do budzetu  (60 KB) Umowa finansowa  (61 KB) Postanowienia ogolne  (145  KB)  Procedury wyboru zleceniobiorcow  (24 KB) Wniosek o platnosc (24 KB) Karta danych bankowych.xls (79 KB) Oswiadczenie VAT (33 KB) do pobrania z : http://www.cofund.org.pl/zos/

czwartek, 8 lutego 2007

Dotacje na szkolenia

czwartek, 18 stycznia 2007

Równać Szanse 2007

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.