Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 18927 wyświetleń

Pobili, związali i okradli


Grajewscy policjanci ustalają i poszukują sprawców rozboju, do którego doszło minionej nocy w miejscowości Woźnawieś.

Dzisiaj tuż po północy dyżurny grajewskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o rozboju w miejscowości Woźnawieś w gminie Rajgród. Funkcjonariusze, którzy natychmiast pojechali pod wskazane miejsce ustalili, że do domu jednorodzinnego weszło dwóch mężczyzn.

Napastnicy pobili i związali 58 - letniego właściciela posesji (chirurga ze szpitala w Grajewie). Przestępcy ukradli 22 tys. zł oraz 600 dolarów. Po chwili sprawcy uciekli. W rejon akcji skierowani zostali policjanci wraz z psem patrolowo – tropiącym, o zdarzeniu zostały poinformowane sąsiednie jednostki. Sprawców jak do tej pory nie zatrzymano. - informuje KPP w Grajewie
Przypomnijmy, że podobna napaść, jak na pana Antoniego miała miejsce w Szczuczynie. Kilka miesięcy temu pobito i okradziono tamtejszego biznesmena, handlującego sprzętem rolniczym!


Policja poszukuje sprawców tego rozboju. Prosi się o wszelkie informacje na temat zdarzenia ewentualnych świadków lub inne osoby, mogące mieć wiedzę nt. tego zdarzenia i osób w nim uczestniczących.
poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Bożennie Grądzkiej

Komentarze (10)

Znieść zakaz posiadania broni oraz wprowadzić przepis, iż na terenie prywatnym w przypadku napadu mam prawo strzelać... i po problem.

"...wprowadzić przepis,iż na terenie prywatnym w przypadku napadu mam prawo strzelać..." i rozdawać karabiny za darmo!..kersi - gratuluję kreatywnego podejścia ...na szczęście nie masz mocy ustawodawczej

w stanach takie prawo obowiązuje. Właściciel posesji ma prawo strzelać do człowieka, który bezprawnie wkrada się na posesje. To jest naprawdę dobry pomysł by ludzie poczuli się bezpiecznie w swoich domach, bo tak naprawdę to niemożliwe jest aby policja mogła zareagować tak szybko by złapać przestępców. A teraz co na widok kogoś nieznajomego na ulicy mamy zacząć dzwonić na policję a tak dla bezpieczeństwa ?!

Żyjemy w państwie Policyjnym i złudnej demokracji a prawo do posiadania broni mają służby mundurowe oraz przestępcy.Obywatel posiadający broń jest zagrożeniem dla RZĄDZĄCYCH .

Do Paulina i innych którzy są za posiadaniem broni:polakom dać do ręki broń i dużo wódki i prawo do strzelania kiedy kto sobie zamarzy to może w końcu Ameryke mielibyśmy na miejscu a raczej dziki wschód.Po co wypisywac takie głupoty skoro niejedemn nie umie zawiązać dobrze krawata albo odpowiedzieć na najprostsze pytanie ,przeczytać ze zrozumieniem a co dopiero dać do ręki broń.Wystarczy że prawo jazdy maja niejednokrotnie Ci którzy nigdy ich nie powinni mieć.Ciekawe ilu by przeszło testy u psychologa?Z poważaniem

Żyjemy w Polsce a nie w stanach

PROSZĘ WYŚWIETLIĆ TE OCENZUROWANE

Do wszystkich wątpiących .Każdy z was posiada w domu nóż i to jest broń równie niebezpieczna jak palna.Proszę popytać starych ludzi czy po wojnie gdy większość mieszkańców posiadała broń nielegalnie czuli się bezpieczniej czy obecnie.

i po co ta informacja skoro brak kilkunastu komentarzy z tego zdażenia

"Im lepszy pancerz,tym lpszy pocisk" Napadów nie bedzie wcale mniej, tylko będą bardziej brutalne.
Nie bedzie, że pobili tylko zabili bo się bali że właściciel i ch zabieje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.