wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 13002 wyświetleń

Plaża nad rzeką

Grajewianie w letnie dni szukają miejsca do zażywania kąpieli wodnych i słonecznych. Jedyne takie w pobliżu, gdzie mieszkańcy mogą udać się pieszo lub rowerami, to dzika plaża przy rzece Ełk.

Każdego dnia widać wędrujące w tym kierunku rodziny czy grupy młodzieży, którzy spędzają nad wodą kilka godzin.


Czy warto zagospodarować miejsce tak chętnie odwiedzane - ogrodzenie, śmietniczki, czysty piasek, nadzór ratownika w określonych godzinach itp.?


e-Grajewo.pl


Komentarze (26)

jasne ze warto w to zainwestowac, nalezy wspomnieć ze jeszcze nie tak dawno kilkanascie lat etmu istniała plaze miejska nad rzeka ełk i cieszyła sie duzym zainteresowaniem. Młodzież grajewska chetnie spedzi czas nad brzegiem ełku tym bardziej ze to najblisze kapielisko

moim zdaniem w tym miejscu powinna byc zrobiona jakas strzezona plaza. napewno wtedy kazdy z checia chodzilby nad wode nie obawiajac sie zadnego niebezpieczenstwa! pozdrowka dla wzystkich plazowiczow!

mysle ze to super pomysl i powinien sie realizowac jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak ma być !!! :)

wszystko warto! tylko kto na to znajdzie fundusze?:/

Zapewne pytanie stałoby się dużo ważniejsze, gdyby doszło do tragicznego wypadku. Przy tak dużej ilości osób kąpiących jest to tylko kwestią czasu. Przy tym ponurym założeniu osoby wówczas się wypowiadające będą pamiętać, że nic nie zrobiły, żeby zabobiec nieszczęściu i choć na mszę dadzą?

jestem za lepiej zrobic plaze miejsko niz basen wszyscy tak chcą basenu a potem bedziemy narzekac ze niema pieniendzy na cos innego bo nie bedzie jak przyjdzie nam utrzymywac takie pierdoły (basen,sale) wiecie ile to kasy trzeba miesicznie... ja wole plaze miejsko z jakimiś knajpkami

my jestesmy nad ta rzeka prawie codziennie i bardzo nam sie podoba i plaza powinna byc strzezona bo chodzi tam bardzo wiele osob!!!!! pozdro dla plazowiczy

oczywiście że warto ,cóż to za pytanie -nie pytajcie tylko róbcie jak najszybciej to co trzeba ,napewno większość się ucieszy

żeby dzieci radnych chodziły na rzekę zaraz by była plaża i ratownik

a co na to radni...hm, napewno zaraz znajdą jakieś regułki prawne i normy unijne i całe przedsięwzięcie niewypali,radni zadecydują znów o budowie basenu ,nie licząc kosztów jakie poniesie miasto, Oni lepiej wiedzą czego "naród "dziś chce ....w końcu za rok wybory samorządowe i trzeba się pokazać!

Ja pamietam czasy jak nad rzeka ELK po lewej stronie mostu jadac do Augustowa byla plaza miejska

Chyba któryś radny miał w obietnicach przedwyborczych plany zagospodarowania plaży miejskiej...i co...;)

wstyd i hańba dla radnych nieporadnych i władz miejskich , że nic nie robią w tym kierunku. jak można pozwolić na taki stan rzeczy - piekna okolica, warunki no i przede wszystkim ogromna fala chętnych plażowiczów. ale coż, władze mają kasę i mogą sobie jechać na knieję czy prywatne działki nad jeziorami - tam spędzają całe wakacje i mają mieszkańców Grajewa w nosie. wstyd, wstyd !!~!!!

Co za pytanie ? Każdy sądzi, że warto zainwestować i stworzyć nad rzeką porządną plażę i zatrudnić ratownika, bo bardzo dużo osób lubi tam spędzać wolny czas. Dziwię się, że jeszcze nic z tym nie zostało zrobione, przecież to jedyne w miarę czyste kąpielisko w okolicy Grajewa. Wszyscy mieszkańcy czekają na inicjatywę radnych.

Cóż za pytanie?Pewnie, że warto i to bez dwóch zdań. Czekamy na inicjatywę

zrobmy tam dyskoteke

Moim zdaniem powinny być pieniądze na utwotworzenie plaży nad rzeką Ełk,oraz zatrudnienie ratownika.Dzikie kompielisko szybko można zabezpieczyć pływakami,pomógłby w tym pomóc WOPR,a RATOWNIK jest w Grajewie wiem że szuka pracy na okres wakacyjny.Drugą część planu, budowy plaży można uwzględnić w planach rozwoju miasta na pszyszły rok.

proszę usunąć niepotrzebne słowo z mego tekstu-pomóc dziękuje

ruszcie sie wreszcie urzednicy i zrobcie cos dla naszego miasteczka. Chociasz tam mlodziez bedzie mogla spedzic wolny czas. Mam dosc przyjeżdżania policji codziennie do naszego parku.

Pewnie, że powinni tu coś zrobić. Chętnie bym tam chodziła-mieszkam bardzo blisko (ostatni blok 600

Znając realia naszego miasta pewnie już nic się nie zmieni a strzeżona plaża nad rzeką to MARZENIE!

Tak bardzo potrzeba naszym mieszkancom nieco wypoczynku nad woda. Wstyd, ze nie mamy porzadku na wlasnym "podworku" i poszkodowane dzieci ,mlodziez wyczekuja na okazje aby dostac sie do Bogusz. Pamietam w latach szescdziesiatych jak rodzice brali swoje pociechyi szli nad wode aby sprawic dzieciom frajde.Ratowniku-masz racje
tam dzieci radnych nie bywaja........

Jak bedzie pole golfowe dla bogaczy to wtedy ci ludzie pomysla i o porzadku nad woda . a teraz ???????? kto dba o szara klase? (przepraszam za okreslenie ale tak nas traktuja i tytuluja). Pozdrawiam wszystkich plazowiczow.

NIEWIEM JAK TO BEDZIE POCZEKAMY ZOBACZYMY. MOŻE BEDZIE FAJNIE JAK DLA MNIE TO NAWET SUPER SPRAWA DZIECIAKI BEDO SIE DOBRZE BAWIĆ A DOROŚLI ZNAJDO MIEJSCE NA WYPOCZYNEK !!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.