sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14046 wyświetleń

Plaga szczurów

Na skrzyżowaniu ul. Konstytucji 3 Maja z ul. Nowo Osiedle znajduje się zaniedbany i raczej opuszczony już dom. Pełno jest tak zarośli, które stały się siedliskiem niebezpiecznych gryzoni. Szczury spacerujące po pobliskich ulicach i chodnikach można spotkać zarówno nocą jak i w dzień. To przerażający widok, strach tamtędy przejść.

Może odpowiednie osoby (władze) zainteresowałyby się tym problemem i podjęłyby odpowiednie (skuteczne) kroki?

Grajewianka

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (13)

o który dom dokładnie chodzi? przecieZ tam gdzie są te zarośla nie ma żadnego domu opuszczonego domu! nie obrazaj ludzi , bo ten dom z czerwonym dachem jest zamieszkany!

Jestem współwłaścicielem tej działki, zachodzę tam niemal codziennie. W budynku gospodarczym gnieżdżą się koty, które dokarmiam. Szczurów nigdy nie widziałem...

ja tez widziałam tam szczura ale to było z jakis rok temu,szedł sobie obok płota u cygana

A może grajewiance coś powie fakt, że za tą działką jest inna działka, na której mieści się prywatna firma zajmująca się wywózką śmieci? Od ulicy Konstytucji 3 Maja jest zasłonięta bardzo wysokim i szczelnym płotem. A tam parkuje śmieciarka i stoją pojemniki na śmieci - idealne środowisko dla szczurów. Nigdy nie słyszałem, żeby szczury gnieździły się w zaroślach... Chyba że ktoś nie potrafi odróżnić szczura od ptaszka albo kota.

Jolu TY chyba z Grajewa nie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalne, że nie chodzi o ten dom na zdjeciu , ale widząc to miejse wiadomo o który dom chodzi nawet jak go tu nie widać.

zaniedbany nie zamieszkały,a płot pod niebo nie dziwie sie ze szczury maja przytułek...tylko ze...obok sa bloki ...co bedzie zima?

Kobieto, ja tamtędy chodzę bardzo często i żadnego szczura nie widziałam... O czym ty mówisz? Widziałam tylko kota, który tam sobie biegał, ale jego to trudno ze szczurem pomylić (trzeba by się naprawdę postarać). A szczury jeśli są to za tym płotem wysokim, bo tam śmietniki stoją to mogą się i gryzonie lęgnąć

dżuma - Albert Camus

te szczury na pewno są gdzies w tamtej okolicy ... nie wiadomo dokładnie gdzie bo "za rękę" nikt ich nie złapie. i nie najeżdżajcie na ludzi... ważne że został zgłoszony problem a on niewątpliwie istnieje Hmmm każdy wspomina o kotach, ciekawe dlaczego jest ich tam większa, jak sam Pan A.C. stwierdził, ilość...?

ehh ja tam mieszkalem 9 miesiecy i na klatce w bloku 10 smierdzialo szczurami ze nie wiem raz szedlem to bylo z 5 szczurów ;/

Zaspokoję ciekawość Łukiego: Koty są na tej posesji, bo zostawiła je tam moja bratanica, która mieszkała w opuszczonym obecnie domu. Koty zaś mają to do siebie, że przywiązują się do miejsca i chyba nikomu tam nie przeszkadzają. Poza tym koty są odwiecznymi wrogami gryzoni, także szczurów...

szczurów nie widzialem widzialem ekipe kotów dokladnie 4 ale mozlwe ze gdzies tam sa ale wiecej jest na brk

dzis bylam na tej dzialce z wspolwlascicielem, super miejsce,zaciszne. Ale... szczura ani jednego nie widzialam mimo,że chodzilam wzdluz i wszerz po dzialce. Chyba raczej spojrzcie na pobliskie przedszkole czy zlobek skad moga byc dokarmiane gryzonie.Ludzie piszcie cos ciekawego a nie bzdety !!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.