niedziela, 5 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 7029 wyświetleń

"Piżama Party w PM6"

27 października 2015r. w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Grajewie odbyła się wyjątkowa, bo wieczorna zabawa ph. "Piżama Party".

To pierwsze takie przedsięwzięcie w naszej placówce, ale mamy nadzieję na jego kontynuację w przyszłych latach. Impreza była połączona z wieczorem andrzejkowym. Wszystkie dzieci przyniosły swoje ulubione poduszki i kocyki, by móc poczuć domową i ciepłą atmosferę. To szczególne spotkanie rozpoczęliśmy wróżbami andrzejkowymi, podczas których dzieci przeniosły się w zaczarowany świat magii, aby poznać swój przyszły zawód albo cel wymarzonej podróży. Następnie zorganizowaliśmy dyskotekę, podczas której mogliśmy zaprezentować swoje taneczne umiejętności. Doskonale się przy tym bawiliśmy. Zjedliśmy też pyszną drożdżówkę oraz wypiliśmy kubek ciepłego kakao, a potem obejrzeliśmy film animowany o przygodach przyjaznego duszka Kacperka.

Po seansie urządziliśmy wielką walkę na poduszki, podczas której dzieciaki fantastycznie się bawiły. Wspólną zabawę zakończyliśmy słuchaniem i śpiewaniem ulubionych kołysanek. Ten wieczór wywołał na twarzach przedszkolaków szerokie uśmiechy. Nikt nie chciał pójść do domu! Zabawa była doskonała i zapamiętamy ją na długo!

 

Komentarze (8)

Wspaniala inicjatywa.Naprawde widac,ze Panie bardzo się starają.Dziekuje

Super inicjatywa!!!

Piżama party to wg mnie nie fajna zabawa, wręcz poniżająca. Nie lepsze byłyby przebrania dzieci za jakieś postaci z bajek?

Koszmar -świat magii dla przedszkolaków! Zastanówcie się drogie panie, czy nie przesadzacie. Piżama -pary to pomysł, który przyniesie więcej szkody niż pożytku. Problem będą mieli rodzice, bo dzieci zechcą organizować w domu nocne spotkania z kolegami. Uważam, że pomysł jest nie wychowawczy i godny potępienia.
mama

Córka była bardzo zadowolona. Dziękujemy :)

do Zibo I Ania ( pewnie w waszym przedszkolu tego nie ma) moje dzieci były mega szczęśliwe i mam nadzieję że za rok Panie powtórzą imprezę. a wogóle powinniście się wstydzić za krytykę. pozdrawiam całą załoge i dzieciaczki

Pomysł był super, zabawa znakomita, mojej córce podobało się bardzo. Był luz, muzyka i mnóstwo radości. Dziękuję.

Świetny pomysł! Widać, że przedszkole działa prężnie i pracownicy są kreatywni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.