Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 12476 wyświetleń

Pirat drogowy z Łomży

Drogowy pirat w ciągu godziny 37 razy przekroczył dozwoloną prędkość. Za każdym razem robił to w tym samym miejscu.

Wczoraj z rana policjanci z białostockiej drogówki wyjęli z masztu przy ul. Branickiego w Białymstoku pozostawiony tam na noc fotoradar. Po przejrzeniu wszystkich zarejestrowanych wykroczeń stwierdzili, że aż 37 dotyczy tego samego pojazdu. Między godziną 4 ,a 5 nad ranem kierowca seata toledo kilkadziesiąt razy przekroczył dozwoloną prędkość, za każdym razem powyżej 50 km/h. Najwyraźniej musiał jeździć w kółko za każdym razem rozpędzając swoje auto. Największą prędkością jaką zarejestrował policyjny fotoradar było 131 km/h. Policjanci ustalili, że kierowcą był najprawdopodobniej 30-letni mieszkaniec Łomży posiadający prawo jazdy od 1995 roku. Prowadzący sprawę funkcjonariusze z pewnością ustalą, dlaczego mężczyzna urządził sobie rajd po ulicach Białymstoku. Być może w ten sposób chciał się zemścić na fotoradarze, bo jak się okazało na początku grudnia w tym samym miejscu zostało mu zrobione zdjęcie za przekroczenie prędkości. Wtedy dostał trzystuzłotowy mandat. Teraz natomiast sprawą serii drogowych wykroczeń zajmie się Sąd Grodzki, który rozstrzygnie, czy w najbliższym czasie kierowca wsiądzie jeszcze za kierownicę. 18500 zł tyle może kosztować mandat.
KWP w Białymstoku

czwartek, 7 grudnia 2023

Z wizytą u wyjątkowej rodziny

Komentarze (14)

ten koleś jest z pewnością CHORY!!! nie należy go karać,trzeba go leczyć i w przyszłości nie wolno mu pozwalać jezdzić nawet rowerkiem.

fajne autko golf4.to nie wina golfa że prowadzi go ..

to jest golf? to toledo ...

Ty jełopie to seacik, a nie golf

durniu MNO seat to jest wolswagen tyle że w innej budzie

sam sie prosil o zabranie prawka i mandat

to seat jaki golf

ludki przyjrzyjcie sie uwaznie zdjeciu: siedzi tam 2ch kolesi - pasazer i kierowca maja opuszczone zakladki przeciwsloneczne. dodatkowo pasazer pokazuje miedzynarodowy znak pokoju tzn. fuck. ciekaw jestem czy uda sie policji udowodnic kto siedzial za kierownica. redakcje mozna prosic by pociagnela sprawe dalej i poinformowala czytelnikow jak cala afera sie zakonczy.

to jest poprostu zabujca tyle ze nie mysli ze moze odebrac nie tylko sobie zycie ale i innym pszypatkowym ludzom '' BP-bez pojencia''

jaki zabojca o czym wy gadacie, koles jechal o 4 w nocy i tylko sie rozpedzal przed fotoradrem nastepnie zawracal i nowu przejezdzal krotki odcinek. chcial poprostu udowodnic ze moga mu naskoczyc. moze wybywa na stale gdzies za granice albo jest to nie do udowodnienia :]

zmotoryzowany miałeś rację - ten koleś ma żółte papiery! ale kto go egzaminował?!

Lunatyk w piruecie? Kosmiczne wojaże samochodowej ekwilibrystyki na oczach zacnego hetmana Branickiego i w oczku magicznego fotoradaru wprowadziły młodzieńca w ruch orbitalny. Testując swoje możliwości, z wielką zachłannością zażyczył sobie 37 fotek w 30 rocznicę urodzin. W Księdze Rekordów Guinnessa śmiało odnotować można głupotę, która bez użycia skrzydeł nakręcała spiralę przestępstw. Krążąc nad ranem, przez godzinę, szukał wylotu na Łomżę, aby przed pobudką domowników wpaść do łóżka i zasnąć w pokorze. Zawiódł jednak iloraz inteligencji (IQ). Nad kaskaderem, któremu „zimowa wiosna” zakręciła w głowie, wisi poważna odpowiedzialność. Łomżyński dramaturg udowodnił światu, że Białystok to nie prowincja! Tu nawet o poranku można łatwo zarobić dużo szmalu, który pilnie przyda się na remont dróg lub zakup nowszej generacji fotoradaru – bo ten go zawiódł. Co teraz uczynisz nawiedzony, bohaterski kierowco? Co poradzisz młodszym, bowiem ty masz już doświadczenie za sobą? „Miałeś, chamie, złoty róg (…).” Wystrzegajmy się nocnych cieni, bo zło nie śpi. Spokojnie i zasłużenie może spać tylko władza – jej pracowity duch czuwa. BRAWO POLICJA! (Kopirajter)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.