środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 36 komentarzy
  • 10976 wyświetleń

Piłka ręczna w MOSiR

Dnia 16 czerwca 2012 r. w hali MOSiR odbył się turniej dziewcząt w piłkę ręczną. W zawodach uczestniczyły: Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, Gimnazjum w Rajgrodzie, Gimnazjum w Danówku, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie.


 Rywalizacja zakończyła się po zaciętych bojach, drużyny zajęły następujące lokaty:

I m. Gimnazjum w Rajgrodzie
II m. Gimnazjum w Danówku
III m. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie
IV m. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie

fot. e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (36)

Za rok będzie lepiej ;)

PG2 nic się nie stało..

widzę dziewczyny z Danówka trzymają formę, bo z tego co pamiętam to i siatka była na 2-gim msc, kosz to wogóle na pierwszym i teraz tutaj 2 ! brawoo ! oby tak dalej, pozdrawiam cały Danówek i panię Gutowską ! + będą wyniki meczów i ogólna klasywikacja końcowa? bo tylko wiem, że Danówek ma 2..

rajgród to zuoo, nieumiejące grac ; ((

Rajgród to idioci , bo myślą że jak kogoś będą okładać łokciami albo będą kopać to będą najlepsi, przyznam im że się mylą .Za kilka lat to inne dziewczyny od nich do staną .Niech nie myślą , że to tylko one mogą.

PG2 nic się nie stało!! :)
Mam nadzieję, że za rok pokażemy klasę.

jak macie coś do Rajgrodu ... to Wbijamy do Danówka i zobaczymy kto pierwszy będzie sie śmiał .. PS. Danówek to dnoo totalne dno nauczcie się kultury a potem zacznijcie jeździć na zawody ..

Danówek jest lepszy od Rajgrodu , przynajmniej tak nie fauluje . Rajgród to dnoo i to bardzo duże , które nic nie umie oprócz faulowania i stawiania się do bójek .Z tego co wiem to dla jednej z dziewczyn z PG1 jedna debilka z Rajgrodu przywaliła z łokcia w nos .Nawet nie umiała się zachować jak człowiek i jej przeprosić .

Dzieciaku my kulturę mamy. To Rajgród zaczął aferę. I nie obrażaj nas bo twój wskaźnik inteligencji maleje.

Hmm jaa z dziewczynami z Gim nr 1 wygrałyśmy 3;1 z dziewczynami z Gim nr 2 $;0 wygrałyśmy a z Rajgrodem wy remisowałyśmy. Zajęłyśmy tu II gdyż miałyśmy o 1 bramę mniej o Rajgrodu, bo konieczne było liczenie zdobytych bramek. Dziękuję za wsparcie

3majcie tak dalej nie dajcie sie dziewczyny z SP1

Rajgrodzie. - Nie jesteście na tyle inteligentne żeby grać w jakąś kol wiek grę ;) . Umiecie tylko faulować i myślicie że jesteście zajebiste ? to się mylicie, Danówek zawsze będzie naj Najlepszy ! .Zawsze i wszędzie ;) . Więc następnym razem morda ! bo może być gorzej. jesteście tacy mali ;) szkoda mi was ;d oh. Jakie to przykre ;(.
heuheuheuheu ; d

+ jak chcecie to wbijajcie do Danówka, zapraszamy xd

z tego co wiem, to dziewczyna z Danówka pierwsza skoczyła z łapami do dziewczyny od nas. my z gim nr 1 wygrałyśmy 4:0 (albo 4:1) z gim nr 2 4:1 i z Danówkiem remis, więc nie rozumiem o co ci jeszcze chodzi.. co mieli liczyć, jak mieliśmy po tyle samo pkt ? pogódźcie się z tym, że akurat w ręczną nie jesteście lepsze i nikogo nie wyzywajcie. w kosza wygrałyście, fakt i za to gratulacje, ale w ręczną wygrałyśmy my i nie mam pojęcia co Ty chcesz udowodnić obrażaniem nas.

z tego co wiem, to ktoś z Danówka pierwszy skoczył z łapami do dziewczyny od nas. a co miało się liczyć skoro mieliśmy tyle samo wygranych ? my z gim nr 1 wygrałysmy 4-0, z gim nr 2 4-1 a z Danówkiem remis 1-1. wygrałyście w kosza, fakt i za to gratluacje, ale pogódźcie się z tym, że jadank w ręczną my jesteśmy lepsze :)

Ach jakie to żałosne, żeby, aż tak być zdesperowanym po przegranej.. widać jak Danówek jest lepszy od Rajgrodu, że nawet zasad nie potrafią. W piłce ręcznej nie ma czegoś takiego jak faulowanie tępaki! Wgl gdzie jest ten Danówek?! Chyba na końcu świata xd

Gratulacje dla DANÓWKA

Rajgród naucz się kultury

Dziewczyny nie kłócić się! W końcu to czysta zabawa. My przegrałyśmy, no cóż, ale dalej tego nie kontynuujemy. Za rok będzie lepiej! ;)

Dziewczęta SPOKÓJ......................
tymi wpisami obrażacie same siebie
pozdrawiam

Są faule:

pośrednie ( czyli przytrzymanie zawodnika przez minimum 5 sekund ) i sędziowie mogą nałożyć upomnienie

bezpośrednie ( czyli odepchnięcie zawodnika atakującego ) i sędziowie mogą nałozyć karę 2 minut i żółta kartką

są również inne rodzaje fauli ale nie zdołam ich opisać opisałem tylko 2 takie dość groźne faule. Ja szczerze mówiąc spotkałem się z wiele groźniejszymi faulami ale nie wiem jak je mam opisać

A tak przechodząc dalej to faul jest to nielegalne zetkniecie z przeciwnikiem lub z niespotowe zachowanie, które w piłce ręcznej ( w zależności od rodzaju faulu ) moga skończyć się upomnieniem, żółta kartką lub w najgorszym przypadku karą 2 minut.

A teraz przedstawie drugi rodzaj fauli a mianowicie:

faul w ataku ( jest odgwizdywany tylko wtedy kiedy atakujący "na chama" próbuje przebić się przez dobrze ustawioną obronę ) i taki faul kończy się często upomnieniem, żadko kiedy wykluczeniem z boiska na dwie minuty.
jest też naprawde ale naprawde żadko spotykany faul w obronie ( jest odgwizdywany tylko wtedy kiedy obrońca zachowa sie niesportowo wobec atakującego ) i taki faul kończy się upomnieniem i karą dwóch minut.

I teraz po faulach pasowalo by napisać jakie zasady obowiazują w karach więc tak:

żółtą kartke - otrzymuje się głownie za niesportowe zachowanie wobec zawodnika przeciwnej drużyny

upomnienie - otrzymuje się za faule lekkie lub niegroźnie wyglądające

karę 2 minut - otrzymuję się ją juz za naprawde groźnie wyglądające faule i za niesportowe zachowanie wobec sędziego.

Dalila, my to już PG1 :P
Pozdrawiam :P

dobra morda Rajgrodzie. Do następnego razu Kozaki ;).

Oh, Danówek i tak zawsze będzie Najlepszy ;). PG1 z nami ;)

Jacy w mocni w gębie jesteście rajgordzie. nie mówię o wszystkich. Mówię o tych Tyci haha. `To ta mała` ;d Trole małe. morda .

słuchaj dziecino ja jestem absolwentką tej szkoły i ugryź się w język następnym razem za nim napiszesz coś nie tak o tej szkole....myślisz że jak jesteś ze szkoły w Rajgrodzie to możesz tak szczekać? phiee..nie tędy droga...Danówek zawsze był..jest..i będzie dobry we wszystkich dziedzinach sportowych...uczniowie tej szkoły pokazują swój talent gry w pełni tego słowa znaczeniu i znają się na zasadach panujących w danej dziedzinie a nie tak jak wy myślicie że jak pokażecie swoje totalne hamstwo i brak kultury to zabłyśniecie....uhuhu nie tędy droga uwierz mi ;] I to że wasza szkoła znajduję się w Rajgrodzie to nie znaczy że wy to lepszy poziom bo z tego co tu przeczytałam to okazujecie się kompletną chołotą która tylko przez neta szczeka i pokazuje wszystkim jaką to się kulturę wynosi ze szkoły i otoczenia . Jednym słowem powinniście co do Danówka odnosić się z szacunkiem i wzrok w ziemie bo nie zaslugujecie na to aby równać się do ich poziomu bo wasz poziom sięga dna. Pełny szacunek dla nauczycieli uczących wf-u w Danówku znają się na tym co robią i uczą konkretnie :)

Oh My w przeciwieństwie do was to znamy z PG1 zasady. :). Lepiej wy ich się nauczcie :) żegnam was. Do następnego razu oh maleństwa :).

moglibyście skończyć ten temat? Rajgród to tylko przez kabelki mocny, nic po za tym. ;) w rl. to co ? mordy pozakmykane. hahahha . że wygrałyście.. kurde straszne. już Danówek to dno ? mylicie się i to badzo. ;*

Oh zgadzam sie , ;). I tak PG1 jest z nami wiec ;) , Do zobaczenia nastepnym razem ;) , i poza tym morda. nie udzielajcie sie wgl. tutaj bo to nie dla was takie strony. Oh, uczycie sie pewnie tekstow z Google hahahahhaha a; d Naraaa

hahah pg2 za rook bd lepiej? co roku tak mówicie, i na wszystkich dyscyplinach ;d hahha

tak uczą sie od wujka google. zabawne kurde, ogarnijcie zdk się jak potraficie. Bo tylko najeżdzacie na danówek a same to nie wiadomo oc

tak tak pg2 to ujdzie ale rajgród. raz wygrali i podnieta hahhah, pozdrowienia dziewczynki ;*

Ah i Eh .; D Lalunie ; ). I tak jesteśmy Najlepsze. Oh Rajgród tylko a gębie mocny a żeby ktoś sam poszedł np. z Tą małą na solo to by się w szpitalu oparła ;). Ah, żeby jej nikt nie pomógł. Bo zaraz by pomagali hahaha. Takie to by było bicie.. Ogarnijcie. Następnym Razem wygramy ;d. Zobaczymy ile bd Fauli ;[. ;D Oh i Ah już morda ;). Dziękuję .żegnam. PG1 Pozdr. jesteśmy z wami jak coś ;). Damy radę ;)

`;d` ma rację kabelki i ośka.nic po za tym. najlepsze? hahahha ciekawe w czym ? raz wygrały już o najlepsze, nie no nie poniżajcie się.. Rajgród może i wygrał ale nic to nie znaczy. danówek i tak najlepszy

ooo Danówek ma nowe stroje :) muszę was odwiedzić :)

Rajgród mocny tylko w gędie i przez kabelki pzdr pg 1

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.