czwartek, 20 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 2147 wyświetleń

Piknik "Holi - Święto Kolorów" (25.05)

Piknik Organizacji Pozarządowych, to dobra okazja do spotkania z nimi w plenerze, skorzystania z szeregu przygotowanych animacji i atrakcji oraz wzięcia udziału w barwnym „Holi - Święto Kolorów”. 

W programie:
 
+ prezentacja lokalnych stowarzyszeń
+ Holi - Święto Kolorów
+ animacje dla dzieci
+ dmuchańce
+ konkurencje sportowe
+ konkursy z nagrodami
+ występy artystyczne
+ inne atrakcje

 

 

środa, 19 czerwca 2024

Pikniki integracyjne w SP2

Komentarze (4)

Grupa FB szuka wsparcia u nowego Burmistrza? Przecież to nie jest organizacja pozarządowa

Zaczynają się podchody. Nowy Burmistrz niech przejrzy finansowanie facebookowych wytworów przez ostatnie lata.

Czy dmuchance dla dzieci będą za darmo?

Chcieliśmy wziąć udział z imprezy i festynu i wystartować z watą cukrową i zabawkami dla dzieci ale przy rozmowie telefonicznej dyrektor poinformował nas że jest już 5 stanowisk i będzie zbyt wiele( oszustwo)...więc nie możemy wziąć udziału.Coś nas tknęło i po przyjeździe okazało się że jest tylko jedne stanowisko z watą.Więc dalsze perypetie festynu:pani ze stoiska z watą nie pozwoliła podłączyć się do prądu bo stwierdziła że ma wyłączność tylko ona na handel watą(śmiech na sali)...dalszy ciąg zdarzeń...Burmistrz Grajewa wyraził zgodę abyśmy mogli stanąć z watą cukrową ale chyba nie on rządzi w tym mieście bo dyrektorek Paweł w dalszym ciągu nie wyraził zgody...pozdrawiam Pawełku....żebyś chodził po wodzie i pić prosił!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.