sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12426 wyświetleń

Pijany i bez uprawnień!

23-letni mieszkaniec Grajewa spowodował kolizję a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był pijany. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w Grajewie na ul. Konstytucji 3 -go Maja. Kierujący BMW nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył pojazdu nauki jazdy, po czym odjechał w nieznanym kierunku. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Grajewa. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto młody mężczyzna oświadczył, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymaych.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności a także zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie on również za popełnione wykroczenia. - informuje KPP Grajewo

Komentarze (12)

PO PIERWSZE ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE 30.11.2009, A NIE 01.12.2009. PO DRUGIE MIAŁ 1,1 PROMILA A NIE PONAD 2 PROMILE. PO TRZECIE NIE UCIEKŁ A ODJECHAŁ PONIEWAŻ TYLKO DOLTKNĄŁ "ELKE" I NIE BYŁO NA ŻADNYM SAMOCHODZIE ŚLADÓW. PO CZWARTE NAPIŁ SIĘ PO ZDAŻENIU Z WRAŻENIA.

jak można jeżdzić po alkocholu trochę więcej wyobrażni.jestem kierowcą i nie wyobrażam sobie jechać po alkocholu.

to w koncu jaka jest prawda miał 1,1 promila czy ponad 2 promile? tu pisze się takie czasem bzdury że nie wiadomo komu wierzyc

a tam ja srednio 3 razy w tygodniu widze pijanych kierowcow ale policja ugania sie za malolatami ktorzy pija sobie piwko i nikomu nie przeszkadzaja

jeszcze wszystko przed tobą irena

A jaka to różnica ponad 2 czy 1,1 dla kierowcy? Do tego jeszcze prowadził bez uprawnień. Broniąc takiego zachowania akceptujesz bezmyślność i głupotę.

o ewa dobrze powiedziane.... tak,tak,bo nigdy nic nie wiadomo!!!!a no i szef też ma rację z tej str,że dużo widzi sie pijanych kierowców... ale jesli chodzi o tych malolatów to dobrze,ze policja ich gania bo nie raz miałam takie przypadki,ze siedzą i piją a przejść nie można bo strach ogarnia,bo zaczepiają , wyzywają i wogle,,,ilekroć widzę taką bandę to myślę sobie : dobra idę może będzie dobrze i nie zaczepią...ale gdzie tam człowiek nawet w ich strone nie patrzy a oni swoje!!!!bardzo dobrze,ze policja bierze sie i za malolatów...

puk puk w tępe denko

Może dlatego sobie Irenko nie wyobrażasz jazdy po "alkocholu" bo takiego nie ma? Za to po alkoholu to co innego :)

Wolność naszej młodzieży uderza do głów, jak pijany kierowca przejedzie na pasach wam kogoś bliskiego to zrozumiecie dlaczego nie powinno się jeździć po spożyciu.

Za jazdę po pojaku powinni zamknąć go w wiezieniu
lub wysłać na leczenie alkocholizmu tymbardzuiej ze
to nie pierwszy przypadek ze ten kierowca kieruje
pod wpływem alkocholu l

Do MARTUSIA
TWOJA ODPOWIEDZ JEST NA "PLUS" buhaha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.