sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 15344 wyświetleń

Pijana za kierownicą Forda !

 W sobotę około godziny 9.10 na ul. Warszawskiej w Rajgrodzie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.W obu pojazdach za kierownicą siedziały kobiety, mieszkanki  powiatu grajewskiego. Policjanci w trakcie kontroliustalili, że kierująca samochodem m-ki Ford znajdowała się w stanie nietrzeźwości (1,47 promila alkoholu w organizmie). Jednak bezpośrednią przyczyną zderzenia było prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa przez  kierującą srebrnego Citroena.
7 osób poszkodowanych w wypadku pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala.

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia.


Art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, z dn. 26.10.1982 r.) definiuje

Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi-  0,2‰

foto: Straż Pożarna

Komentarze (23)

Ale jaja. Jedna baba pijana, a druga nie uważna.

gdzie diabeł nie może tam babe pośle.

co to za matka pijana wiezie dzieci bez fotelików i pasów.Rozpacz

no to jej teraz dowalo

ona nie miała 1,5promila tylko 0,5 a to roznica :/ wezcie zmiencie .. jak sie nie wie to sie nie pisze ;]

Po pierwsze to nie była wina tej co kierowała Fordem Escortem.
Kobieta która jechała citroenem wjechała w nich na czołowe zderzenie (wymuszając pierszeństwo ), gdzie chciała WJECHAĆ na parking..

nie tlumaczy jej to,ze nie byla jej wina,poniewaz byla pijana ... i to tak rano,a juz 1,5 promila;]

ad mieszkanka Rajgrodu - Nie no jak ktoś jeździ po kielichu, to jest w pełni odpowiedzialny i nie ponosi winy ... może gdyby była trzeźwa to zdążyłaby zahamować?

Milena, to nie ma znaczenia 0,5 czy 1,5!Jak można wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu i to jeszcze z dziećmi bez fotelików i zapiętych pasów. Gdzie ta kobieta ma ROZUM!!!

NIE NAM CO OCENIAĆ CZYJA TO BYŁA WINA .ŁATWO JEST OCENIAĆ,GDY SIĘ JEST TYLKO WIDZEM .DZIĘKOWAĆ TRZEBA BOGU ,ŻE,NIKT NIE ZGINOŁ,SPRAWĘ WYPADKU ZOSTAWMY POLICJI .ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ.

Bez przesady przecież kobieta wcale nie była pijana a winę wypadku ponosi kierowca citroena

lidka a 1,5 promila alkoholu we krwi, to jak nazwać?

ad ??? kobieta jadąca Fordem nie miała1,5 promila podkreślam nie miała.. złe informacje i już wielkie haloo.. I popieram wypowiedź lidki

pewnie ,że nie była pijana, była tylko po użyciu alkoholu, a to nic takigo

No nie miała, bo miała 1,47!!! Kronika policyjna to potwierdza! To sprawdzone informacje!!!

Tak łatwo ocenia się błedy innych ludzi nie widząc swoich i najłatwiej jest kogos skrytykować!a moze zanim ktos kogoś osadzi powinien zajrzec we własne sumienie,czyny i postępowanie?!wiadomo że nikt na wypadek nie liczy i "zebys wiedział że upadniesz to byś usiadł" i każdemu może się przytrafić,więc zamiast komentować i zachodzic w głowę ile kobieta wypiła,powinnismy się cieszyć że nikt nie zginął-a zarówno obu stronom tego wypadku nie jest teraz do śmiechu i bezssensowne komentarze tu nie pomogą!a wersji wypadku napewno będą tysiące bo tak jest zawsze"ktoś piardnie na poczatku Rajgrodu,a na końcu powiedza ze sie zesrał"tak zawsze było-jest i-będzie w tej małej mieścinie ,gdzie tylko wszyscy zyją sensacjami i nieszczęściami innych ludzi!ale niech każdy popatrzy w swoje oblicze i się nim zajmnie-moja rada!

pewnie jakaś koleżanka mieszkanki rajgrodzu i lidki i temu tak jej bronią chociaż fakty sa zupełnie inne 1.47 promila to jest fakt

FAKTEM JEST TO ŻE NIE MASZ POJĘCIA OCZYM PISZESZ PABLO... NIE WIEDZIAŁAM ŻE INTERNET TO TAKIE WIARYGODNE ŻRÓDŁO INFORMACJI...
JAK MOŻNA TAK OCZERNIAĆ INNYCH I BAWIĆ SIĘ ICH KOSZTEM

Miała półtora promila napeno także proszę nie wypowiadajcie się jeśli czegoś nie jesteście pewni (mierzono jej w innym wskaźniku )

to że piła i wsiadła za kierownicę o sprawa jej sumienia ale oa jaką cholere narażać niewinne dzieci.

nad czym tu sie rozczulać??? niech kazdy z zainteresowanych upije sie do do tego stanu(1,47) to mniej wiecej 5 piw oczywiście zależne od płci. to porozmawiamy!! ludzie czy z predkości w terenie zabudowanym (50km/h)dodając oczywiście odpowiednia reakcje kierowcy któremu zajechano droge 2 samochody sa w stanie az tak sie uszkodzić?? {patrz citroen} baba kierująca fordem miała tak opóźniony zapłon ze kazdy trzeżwy zdołal by przynajmniej wczesniej przychamowac. moge sie załozyc ze nie pierwszy raz prowadzila na podwójnym gazie i to jeszcze z dziećmi. brak słow

to ze wsiadla za kierownice to fakt byl blond moze w tym momencie nie pomyslala ze moze cos sie stac !!!!!!! znajac zycie teraz bardzo ale to bardzo tego zaluje....... ciekawa jestem jak ty bys sie zachowal/ala w takiej sytuacji wszyscy mysla ze zrobili by wszystko pieknie jak nalezy a uwierzcie mi ze to nie prawda poprostu dziewczyna nie pomyslala i tyle pewnie ma teraz zjebane zycie ale nie nalerzy oceniac czlowieka po jednej zepsutej sprawie moze trzeba dac temu komus szanse by mogl to naprawic???????!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.