środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13262 wyświetleń

Pijana z dzieckiem na ręku

23-letnia kobieta była pijana. Miała kłopoty z utrzymaniem równowagi. Nocą (21/22.05) przemierzała ulice Łomży z dwójką małych dzieci. Jej 2-letni syn i 2-miesięczna córka trafili do szpitala. Ona trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

Minionej nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał niepokojący sygnał od przypadkowego przechodnia. Z telefonicznej relacji wynikało, że ulicami centrum miasta spacerują dwie pijane kobiety z dwojgiem małych dzieci. Natychmiast na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol. Na Alei Legionów funkcjonariusze zauważyli zataczające się dwie kobiety. Jedna z nich prowadziła małego chłopca i niosła na rękach niemowlę. Obie miały problem z utrzymaniem równowagi i były agresywne. 23-letnia matka 2-miesięcznej dziewczynki i 2-letniego chłopczyka w wydychanym powietrzu miała 2,24 promila alkoholu. Jej 34-letnia koleżanka miała 1,7 promila alkoholu. Policjanci wezwali pogotowie, które przewiozło rodzeństwo na Oddział Dziecięcy miejscowego szpitala. Nieodpowiedzialna matka w asyście funkcjonariuszy trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Za swoje postępowanie odpowie, gdy wytrzeźwieje. Zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi jej kara grzywny lub nagana.

Na szczęście tym razem dzięki szybkiej informacji przypadkowego przechodnia nie doszło do nieszczęścia. W związku z tym, apelujemy do wszystkich o wrażliwość na podobne przypadki. Prosimy również o sygnały, które w tego typu sytuacjach pozwolą policji na szybką reakcję i być może zapobieżenie nieszczęściu.
podinsp. Andrzej Baranowski
Zespół Prasowy KWP B-stok

Komentarze (4)

to sie nazywa człowiek bez wyobrazni!!! bleee... Biedne dzieci!

co za matki nieodpowiedzialne...może one były tak smamo wychowywane jeżli tak to nie powinny tak robić...ajj przykre

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.