wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 10268 wyświetleń

Pierwsza działka sprzedana!

Pierwsza działka sprzedana!

Pierwszy przedsiębiorca na przygotowanych przez Miasto terenach inwestycyjnych przy ul. Proletariackiej. Działkę w drodze przetargu sprzedano grajewskiemu przedsiębiorcy. Akt notarialny został podpisany pod koniec 2014 roku. 

W dzielnicy przemysłowej Grajewa przy ul. Proletariackiej powstało w sumie ok. 9,5 ha nowych terenów, w które zainwestowało Miasto z myślą o pozyskaniu inwestora. Trwają starania, aby pozostałą część objąć Suwalską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Zarząd SSSE złożył już wniosek do Ministerstwa Gospodarki o poszerzenie strefy między innymi o tereny przy ul. Proletariackiej w Grajewie.

Na "Zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej Miasta Grajewo poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Proletariackiej" Miasto pozyskało dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 w wysokości 76 % wydatków kwalifikowalnych. W ramach inwestycji między innymi wybudowano nawierzchnię jezdni w ulicy Proletariackiej z betonu asfaltowego, chodnik i oświetlenie uliczne, a także kanalizację deszczową oraz sanitarną. W wyniku realizacji zadania uzbrojono ok. 9,5 ha terenów inwestycyjnych. Wartość całej inwestycji to prawie 3 mln złotych.

Miasto planuje, że w 2015 r. dochód ze sprzedaży nieruchomości osiągnie nie mniej niż 1 mln zł.

Polecamy: http://inwestycje.um.grajewo.pl/

Komentarze (14)

a gdzie jest tekst

A o czym świadczy ten wykrzyknik?

można prosić o bilans?

Jak to jest ze Anglicy ktorzy koncza szkoly w wieku 18-19lat maja prace, a Polacy studiuja i nie maja pracy albo pracuja po studiach za stawke duzo nizsza niz Anglicy z matura? Dlaczego im sie wszystko oplaca? Dlaczego tam sie ciagle otwieraja firmy, magazyny, centra dystrybucyjne a w tym bagnie nad Wisla nic?

Tylko pogratulować burmistrzowi....Kiełczewskiemu

Pytanie: kto kupił?

To przecież zasługa poprzedniego burmistrza Pana Kiełczewskiego.To była jego inwencja,jego starania i końcowy sukces. Dziękujemy -to możliwość stworzenia n0wych miejsc pracy w mieście o b. dużym bezrobociu.

Brawo panie burmistrzu Adamie Kiełczewski. Dziękujemy

Tak to kielczewski i jemu naleza sie brawa.

Właśnie to zasługa poprzedniego burmistrza Pana Kiełczewskiego on tak bardzo starał się żeby te tereny uzbroić i ściągnąć inwestorów

Co daje taka informacja. To tak jak by napisano że : Był wypadek po Grajewem i nic więcej. Jak podawać takie info. to pełne ,proszę

sprzedaje się tylko raz --trzeba chyba ze trzy sprzedac aby zaspokoic potrzeby nowych etatow w um tylko pytam po ch....lerę dwoch zastępcow -a moze cały zarząd warmii-- kibice po 40 dychy i glosy są -ech żal słow panie wielki burmistrzu

Przepraszam ale czy ulica Proletariacka, jest to teraz ulica Robotnicza, gdyż wszystkie GPS-y na to wskazują.
To co w końcu przedsiębiorca kupił działkę przy ulicy proletariackiej czy robotniczej.

Panie Kiełczewski gratulujemu. Jednakźe szkoda, źe obecny burmistrz nadal prowadzi brudną kampanię przeciwko Panu. Bardzo zapewne boi się Pana. Brak etyki to chyba domena niektórych obecnych nauczycieli. Brak etyki to cecha wszystkich grup utrzymywanych z budźetu państwa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.