niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12841 wyświetleń

Pechowy 1 października

Na drodze krajowej nr 61 przed Szczuczynem obok ul. Sportowej w dniu 07.09.2008, w godzinach popołudniowych wystąpiła kolizja drogowa. Kierowca Busa z nieznanych przyczyn wymusił na kierowcy samochodu SCANIA nagłe skręcenie w lewo. Do zderzenia z winnym zaistniałej sytuacji nie doszło tylko dzięki energicznej reakcji kierowcy ciężarówki, który po odbiciu pojazdu w lewo zatrzymał się na skarpie rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

Kolizja zaistniała w tym samym miejscu, w którym zginęły cztery młode dziewczyny.

Wypadki, albo krytyczne sytuacje przed wypadkowe bywają w tym miejscu bardzo często i będą do tego czasu, kiedy powstanie konieczne dodatkowe pasmo ruchu do skrętu w lewo. W czasie budowy mostu na ulicy Sportowej rozwiązanie problemu tego skrzyżowania monitowała policja i burmistrz miasta Szczuczyna. Brak konsekwencji opłacany jest życiem ludzkim.

foto:  S. Orłowski  (1,2,3,4)

W Grajewie przed godz. 14.00 na ul. 9psk doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch aut osobowych z Grajewa. Kierująca Fiatem prawdopodobnie wymusiła  pierwszeństwo.
Policja ustala dokładne przyczyny kolizji.

foto: e-Grajewo.pl (5,6,7,8)

niedziela, 26 czerwca 2022

Piknik w Radziłowie (26.06)

Komentarze (6)

pytanie : skad sie wzial rozbity bus?

Kolejny wypadek w tym samym miejscu!! Jak długo mamy czekać aż zostanie coś z tym zrobione? Może potrzeba więcej ofiar oraz i cierpienia rodzin byśmy doczekali się zmian? Na prawdę to jest takie kosztowne - przebudowa drogi i poprawa bezpieczeństwa? Uważam, że ludzie płacą czymś cenniejszym za to, że to skrzyżowanie jest źle zaprojektowane - życiem!

pytanie do admina: dlaczego zmieniane sa tresci komentarzy?? a gdzie wolnosc slowa?

Kurde Maniek Ty to masz "szczescie" :/ znowu nie z Twojej winy

Nikt nie zasługuje na śmierć w takich okolicznościach ;(
Ania, Ewa, Monika, Emilka [*] ...
Niech ktoś coś w końcu zrobi!!!!

ja nie wiem tam na tej drodze tylko smae wypadki powinni obwodnicę zrobić to jest tak zwana droga śmierci

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.