czwartek, 21 września 2023

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 9938 wyświetleń

Parking przy kościele

22 lipca br. zgodnie z deklaracją przedstawiciela firmy "Unidrog" zostanie oddany do użytku publicznego bezpłatny parking przy ul. Ełckej.
Nawierzchnia z masy bitumicznej.

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Parking powstanie dzięki Proboszczowi dał plac i podobno zgodził się finansować razem z miastemn a co nato miasto to jest parking parafialny za to płacą mieszkancy nie zalerznie czy jako podatek dla miasta czy jako danina dla księdza ale ksiądz i tak zrobił więcej niż miasto mam nadzieje że chociarz miasto zrobi tam oświetlenie lepiej tam niz oś. placu firmy która działalnośc przeniosła na drugi koniec Grajewa pan Burmistrz wie o kogo chodzi

a dzisiaj juz 20 hehehe

troche dziwne (u nas norma),ze nie wykorzystano miejsca do "maksimum", az
do nowego "chodnika"

w takim miejscu parking ? ludzie to jakas paranoja

Za ten Parking powinniśmy podziękować x.Czesławowi. Fajny ziomal z niego

A ja sie ciesze ze jest parking! I wy tez to docencie ! Teraz samochody przynajmniej nie bedo wjezdzac na chodnik i to ulatwi poruszanie sie :)

Dla mnie to nie jest pomysł fajny tylko pomyłka od małego pamiętam ze tam były budynki i fajna atmosfera a podobno to były dość stare a nawet może zabytkowe budynki a teraz, co nic pustka dziura i zepsuła ta dziura wygląd centrum tak ja myślę!!

jestem za. Jeszcze powinno się rozbudować już istniejący parking. Połączyć z tym i byłby wjazd i wyjazd od ul. Ełckiej. W mieście jest dużo samochodów i może nie zastawiałyby chodników.

Takich ludzi potrzeba w naszym miescie co robia cos uzytecznego dla mieszkancow i miasta a nie darmozjadow co tylko se kieszenie napychaja sianem i maja w mieszkancow

może jeszcze będą pobierać opłaty za parkowanie?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.