wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13171 wyświetleń

Pajęcza sieć kabli

Linia energetyczna, telekomunikacyjna i Internet – te przyłącza tworzą zabawną pajęczą sieć kabli na ul. Nowo Osiedle w Grajewie. Niektóre kable przebiegają na niewielkiej wysokości łącząc ze sobą dwa, trzy, a nawet cztery domy.

- Nie ma z tym żadnego problemu. Nie otrzymaliśmy żadnych skarg od mieszkańców osiedla odnośnie zwisających kabli. Linia energetyczna biegnie zgodnie z prawem na wysokości minimum 4,5 metra – informuje kierownik Posterunku Energetycznego w Grajewie.
  
Tematem sieci kabli nad głowami zdają się nie przejmować mieszkańcy osiedla. Ich zdaniem sieć linii nikomu nie przeszkadza, a przyłącza są niezbędne.  
 

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (6)

Nic nie szkodzi, uliczka i tak jest urokliwa przydały by się jeszcze stylowe latarnie do pełni szczęscia.

hehe przecież bezprzewodowo JESZCZ prądu ie można odbierać

Wasz portal powstał o kilkadziesiąt lat za późno... Kiedyś były rozmowy kontrolowane, teraz jest kontrolowana wymiana poglądów na e-grajewo. Zabawne... to pewnie tez sie nie pojawi.

istnieje takie cos jak wolnosc slowa?.to dlaczego komentarz nie zostal opublikowany.

Ja jeszcze raz (może tym razem nie usuną): Czy nie ważniejszym na tej uliczce problemem jest kwestia braku znaku zakazu zatrzymywania i postoju na zakręcie przed Domem Seniora, co, przy stawianych tam pojazdach może się w końcu skończyć tragicznie? A co do reakcji mieszkańców ulicy na takie "okablowanie" - a czy to oni te słupy tu poustawiali, czy może mądre instytucje? Chyba jest to przedwyborcze szukanie tematu po omacku.

Dobrze widze? - to kolektory słoneczne na dachu - to takie coś już jest w Grajewie...? Kto takie instalacje buduje w grajewie.?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.