Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13029 wyświetleń

Oświadczenia majątkowe

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej ukazały się nowe „Oświadczenia majątkowe” radnych Miasta Grajewo.


Antropik Dobrzyńska Elżbieta (czytaj)

Masłowski Edward (czytaj)

pozostali (czytaj)

Źródło: BIP

e-Grajewo.pl

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (12)

W przyszłych wyborach samorządowych wybieram tylko kandydatów, którzy zrezygnują z pobierania diet. Samorządowiec to misja i funkcja społeczna!!!

a ja uważam,tak:radnych tylko 5 lub 7 i oczywiście za wynagrodzeniem,czas pracy za darmoche- już minął(niestety)

Najbardziej podoba mi się wycena nieruchomości: za mieszkanie 70m - 50tys. za dom 40tys. za działkę 1500m - itd. Jest to celowe zaniżanie wartości. Wszystkie te dane są zupełnie inne, brak tu wzmianki o majątku ruchomym - on zawsze stanowi wartość wyższą. W środowisku Grajewa jest jeszcze taki mały zaściankowy standard traktowania wyborców.

gdyby radni pracowali społecznie drastycznie zmniejszyła by się ich liczba zostali by tylko ci którzy chcą coś zrobić dla tego miasta, a nie ta cała chołota która pcha się do rady dla kasy i układów

Sesje powinny odbywać się po godzinach pracy.

Ludzie za cały miesiąc pracy ( czsami ciężkiej) dostają 600 zł, a taki radny siedzi bezradny , nie zajmując ani razu głosu i też dostaje 600żl PARODIA!!!!!
Ludzie opamiętajcie się przy następnych wyborach ! Waszą dietą powinien być talon do najtanszego baru w mieście, bo porządnej knajpy też nie ma.

Nie rozumiem ludzkiej zawiści...To przecież właśnie my wybieramy tych radnych! czy ktos zabrania komuś startować w wyborach na radnego???? a to, którzy z nich nie zabierają głosu prosze sobie obserwować!jesli nie na posiedzeniach to w przekazie telewizyjnym!A co do pieniedzy to przecież dostając taka kasę za stołek tracą ileś tam w pracy, bo muszą brać urlopy na kazde posiedzenie czy to rady czy komisji...

"Wnikliwy" bez przesady nikt po "straty" do rady nie idzie. Daj już spokój.

nadchodząca- uważaj bo nie nadejdziesz jak będziesz wypisywać takie głupoty!

"Wnikliwy" gdyby brali urlopy na każde posiedzenie rady czy komisji to po połowie roku nie było by posiedzeń w ogóle.

Wiadomo, ze nikt nie startuje w wyborach żeby stracić. Ale jeszcze raz powtarzam: nikt nikomu przecież nie zabrania startować. Chcecie, walcie smiało robić ulotki, zapisujcie się na listy. to nie trudne. Każdy może! A może by tak zlikwidować tego typu instytucje i nie byłoby zawiści o kasę...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.