Sport

  • 27 komentarzy
  • 13830 wyświetleń

Otwarto boisko przy SP2

Grajewo, 13.11.2009

Uroczyste zakończenie inwestycji "Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 i Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie przy ul. Mickiewicza 1". Projekt współfinansowany był przez Misterstwo Spotru i Turystyki.

Budowa tego obiektu trwała około dwóch miesięcy. Na boisku o wymiarach 25 na 45 metrów można grać w piłkę ręczną, siatkową, koszykówkę oraz tenisa ziemnego. Obiekt jest ogólnodostępny dla mieszkańców Grajewa.

(fot.e-Grajewo.pl)

poniedziałek, 26 września 2022

WARMIA II Grajewo - JASTRZĄB Knyszyn 9:0

poniedziałek, 26 września 2022

Turniej z okazji otwarcia Stowarzyszenia Szachowego

Komentarze (27)

3 godziny: gadka szmatka - władza ma dzieci w nosie, ktoś powinien je przeprosić.

kiedy władze przemawiały dzieci i młodzież słuchały, ale kiedy trzeba było obejrzeć przedstawienia dzieci - władze ociekły...

Przez 45min. Było Witanie Gości A O Nas Nikt Nie Wspomniał (uczniach)
Staliśmy Jak Kołki I Marzliśmy. ; /

nie wiem czy całosc trwała godzinę:]]

Zrobili zwykłe boisko, a zrobili otwarcie jakby oddawali z150km. autostrady,a po drugie zbliżają się wybory

Za co przeprosić? Jakie 3 godziny? Cieszmy się, że nasze dzieci mają nowe boisko. U nas każda inwestycja wywołuje dużo negatywnych emocji. Szkoda, że nie potrafimy docenić tego, co mamy.

Ja mam pytanie czy ktoś kto projektował i odbierał to boisko widział podobne lub jakiekolwiek wielofunkcyjne ? 1 siatka przyczepiona na plastikowe ściągacze !! 2 kosze na środku pola karnego (tego jeszcze w świecie nawet nie grali)3 zbezpieczenie statywu kosza (a właściwie jego brak). 4 niech mi ktoś odpowie na pytanie jak nauczyciel ma ten kosz wyciągnąć ?może z dziećmi. drogi władze gratuluje pomysłu niestety wykonanie i użyteczność DNO !!! Aż sie boję jak basen wybudują !! No i oczywiście po wielkim Otwarciu Ciche zamkniecie !! Żenada a dzieci żal tylko ich nikt nie zamierza przeprosić bo one nie głosują !!

otwarcie boiska było oczywiście nudne jak każda taka impreza.Fakt faktem kiedy uczniowie mieli występ nie było nikogo dorosłego wszyscy sobie poszli. To nie było w porządku.Ale takie jest Grajewo zawsze jak coś jest to muszą coś odwalić żeby coś schrzanić......

Żenada. Jak nic się nie robi - źle. Gdy powstaje nowe boisko jest jeszcze gorzej. Ludzie bądźcie pozytywnie nastawieni do swiata, a nie tylko ciągle narzekacie. Kogos nie przywitano. Wielu innych również. Ja jakoś z tego powodu nie płaczę.

Ja brałam udział, tańczyłam. Jak przyszło na nasz występ to wszyscy pouciekali !

Do konserwatora: Kosze się wyjmuje.

Najlepsze Jest To Gdzie Bedzie III Jarmark .?
Zapewne Uczniowie Na Siatce Będą Siedzieć.!
Bez Pojęcia .!
Żal.pl

To jest żal . Stwierdzam fakty Konserwatora.
Jak przechodziłam obok 2 widziałam kosze na środku pola karnego . Chyba te kosze nie są wyjmowane. ;/ hahah
żenada.. totalna..

Przyklro mi, ale grajewo to dziura, nie ze wzgledu na brak imprez czy jeziora, ale przez mieszkancow. Potraficie tylko stekac, ja sie ciesze jak cos zrobia, miastop idzie do prdzodu, powoli, systaematycznie. Ale nie, najlepiej stekac ze kosz jest zly, lol! Wczesniej narzekania, ze nie ma gdzie grac, buduja to mowiecie, ze zle ogarnijcie sie...

Drodzy mieszkańcy, czytając wasze komentarze zastanawiam się dlaczego wszystkie nowe inwestycje realizowane w naszym mieście, są tak negatywnie komentowane przez Was. Jeżeli powstaje coś nowego w mieście to powinniśmy być z tego zadowoleni, a nie wciąż komentować to negatywnie. Moim zdaniem jest to robione dla Nas- mieszkańców. Budowa nowego boiska była dla mista bardzo potrzebna. Ważne jest to że młodzież ma teraz nową opcję spędzenia wolnego czasu w sposób rekreacyjny.Radziłbym zastanowić się nad swoją postawą.Z waszych komentarzy można wywnioskować, że jesteście przeciwni rozwojowi miasta. Pozdrawiam

powinni zrobic basen

NIkt nie jes przeciwny rozwojowi miasta .
Ale dzieciom to prawda nikt z władz nie podziękował,nawet brawa nie bił.Tylko pomaszerowali do strażnicy .A to dzieci naprawdę otworzyły boisko świetnymi występami BRAWO DZIECIAKI I MŁODZIEŻ!!!!!!!!

Zgadzam się w 100 procentach z obserwatorem forum. Narzekać i krytykować to my potrafimy.

Tutaj mają nowe boisko a w PG3 nawet sali gimnastycznej nie ma!Władze obiecywały i wielkie NIC.A językowcy?Też nie mają swoich własnych sal tylko tułają się po kątach.Oczywiście znów przed wyborami będą puste obietnice...

kazdy taki wystep publiczny dla dzieciakow w tym wieku to wielkie przezycie, szkoda ze DOROŚLI nie umieli tego docenic i chwile posluchac co mialy do pokazania czy powiedzenia ... i jak tu sie nie zniechecic na ich miejscu do aktywnego uczesnictwa w zyciu szkoly?

Pragnę zauważyć, że gdyby młodzież szkolna nie rzuciła się do siatki, by lepiej widzieć występy dorośli pewnie by zostali i podziwiali, a tak uczniowie przy siatce wszystko zasłonili i tak nie było nic widać.

do AGI- uczniowie SP 2 też nie mają sali gimnastycznej. Hala nie jest szkolna i gdy są zawody, dzieci i młodzież musi iść na powietrze. Każde imprezy szkolne są na korytarzu, ponieważ na hali nie pozwalają. Boisko SP4 ma już od dawna, z trubunami. Teraz jest to też boisko PG3.

do grajewianki, sama napisałaś, że wtedy uczniowie sp2 idą na powietrze jak są zawody, haha:) korzystają z hali na co dzień. Zawody odbywają się na ogół w weekendy. A co do boiska osławionego z TRYBUNAMI przy gim. nr 3, to masz na mysli ten asfalt z dziurami? Nie porównuj waruków bo zielonego pojęcia nie masz!!!!!

Boisko, jak boisko,ale najlepszy jest śmietnik przy samym wejściu, lux. Kto tak mądrze go wymyślił?

Myślę, że wiem o czym piszę. Zawody rozgrywają się też w dni powszednie, np. ostatnio przez 3-4 dni z rzędu.

Ogólnie fajnie,tylko nudna gadka

a moze by tak ktoś pomyslal o PG3, które nie ma nawet sali...?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.