wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11459 wyświetleń

Oszczędne Starostwo

Z przyjemnością informujemy, iż Starostwo Powiatowe w Grajewie zostało laureatem 4. miejsca w kategorii „Najniższe wydatki bieżące na administrację przeliczone na jednego mieszkańca - powiat poniżej 75 tys. mieszkańców”.  Ranking na najtańszy urząd  sporzadziło Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 19 czerwca 2007 r. na uroczystej gali w Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej.


Zmianę lidera odnotowano wśród miast wojewódzkich – najtańszy od lat Białystok został „zdetronizowany” przez Toruń. W grupie miast na prawach powiatu stabilna czołówka oszczędnych urzędów to Sosnowiec i Suwałki. W kategorii miast powiatowych od lat wyróżniają się bardzo tanie urzędy Złotowa, Sokółki i Ełku, który jest zresztą absolutnym liderem wśród samorządów gminnych z wydatkami na administrację poniżej 99 złotych na jednego mieszkańca.

Wydatki bieżące na administrację ( Wspólnota Online)


Komentarze (5)

Nie ma czego gratulować!!! Nie od dziś wiadomo że pracownicy Starostwa Powiatowego w Grajewie a także jednostek podległych zarabiają najmniej wśród urzędów i instytucji funkcjonującyh na terenie naszego powiatu!!!

Jest czym się chwalić. Pensje głodowe i powód do radości.

Do Pracownika- nic tylko się zwolnij, spróbuj sił w biznesie, idź do innej branży ( niekoniecznie budżetówki ) popracuj na zachodzie – i jak będziesz miał takie doświadczenie – wróć do starostwa i walcz o podwyżki ! bez urazy

jaka praca taka płaca....

jaka płaca, taka praca...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.