piątek, 8 grudnia 2023

Warto przeczytać

Osteoporoza – bezpłatne spotkanie online z ekspertem firmy Lifeline Diag

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze na temat osteoporozy, który poprowadzi ekspert firmy Lifeline Diag dr Lucyna Adamus. Temat spotkania brzmi: „Osteoporoza – o minerałach i nie tylko”. Webinar rozpocznie się 6 lutego o godzinie 20.00.


Osteoporoza – schorzenie cywilizacyjne

Osteoporoza to choroba, na którą każdego roku zapada coraz większa liczba osób. Problem dotyczy nie tylko ludzi starszych, ale także młodych oraz dzieci. Z badań wynika, że na terenie Unii Europejskiej co pół minuty dochodzi do złamania, którego przyczyną jest właśnie osteoporoza. Naturalnym sposobem na to, by jej zapobiec jest właściwe odżywianie. Dostarczając organizmowi codziennie właściwą porcję wapnia, białka oraz witaminy D, możemy uchronić się przed zgubnymi skutkami tej choroby.
 

Tematyka webinaru

Jeśli chcesz poznać przyczyny i objawy osteoporozy oraz dowiedzieć się na czym polega jej leczenie to zachęcamy do wzięcia udziału w naszym darmowym webinarze. Swoją wiedzą oraz doświadczeniami na ten temat podzieli się z uczestnikami spotkania pediatra oraz lekarz rodzinny dr Lucyna Adamus, która prowadzi praktykę lekarską w przychodni państwowej oraz gabinecie prywatnym. Dr Adamus stosuje w swojej pracy metodę homeopatyczną. Interesuje się także innymi metodami alopatycznymi.


Jak zapisać się na wydarzenie

Darmowej rejestracji na spotkanie można dokonać za pośrednictwem strony: https://www.lifelinediag.eu/webinar/. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego wystarczy podać swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona, dlatego też zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.


Poinformuj o webinarze członków rodziny oraz znajomych!

Prawie 3 mln Polaków cierpi na osteoporozę. Problem może dotyczyć każdego, dlatego też koniecznie przekaż swoim bliskim informację o darmowym spotkaniu z ekspertem. Zdobądź praktyczną wiedzę na temat sposobów ochrony przed tą chorobą oraz jej skutkami.


Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat roli oraz skutków nadmiaru bądź niedoboru różnych pierwiastków mineralnych w organizmie to zajrzyj na stronę: https://www.lifelinediag.eu/category/publikacje/


 

czwartek, 7 grudnia 2023

Co suplementować zimą?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.