poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 20640 wyświetleń

Ortopedia ma już umowę z NFZ

Dobra wiadomość dla osób cierpiących z powodu schorzeń narządu ruchu – Narodowy Fundusz Zdrowia podpisał kontrakt z Gramedem Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej – Oddziałem Ortopedii Urazowej oraz Poradnią Ortopedyczną mieszczącymi się w Szpitalu Ogólnym w Grajewie. Chorzy nie będą już musieli jeździć po pomoc do Łomży czy Białegostoku, uzyskają ją na miejscu – bezpłatnie.


"Do tej pory nie mieliśmy kontraktu z NFZ. Obecnie posiadamy już kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia zarówno na Oddział jak i Poradnię, co skutkuje tym, że pacjenci przyjmowani są bezpłatnie. Przyjmują u nas specjaliści z Białegostoku. Na zabiegi nie trzeba czekać dwóch, trzech lat, a miesiąc lub góra dwa miesiące. Przyjmujemy pacjentów nie tylko z terenu powiatu grajewskiego. Nasi pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc medyczną, oraz opiekę pooperacyjną, ambulatoryjną w Poradni. Leczymy wszystkie wady związane z narządami ruchu nabyte i rozwojowe. Klasyfikacja przed zabiegiem operacyjnym odbywa się w Poradni ortopedycznej. Współpracujemy ze Szpitalem Uniwersyteckim w Białymstoku z oddziałem urazowo – ortopedycznym, gdzie szefem ordynatorem jest prof. J. Skowroński "– informuje dr Waldemar Podgrudny  specjalista ortopeda.


Oddział Ortopedyczny utworzony został na bazie Szpitala Ogólnego w Grajewie i stanowi jego integralną część. Dysponuje 12 łóżkami na salach 1-4 osobowych z łazienkami. Korzysta z bazy diagnostycznej tego szpitala, a w razie potrzeby również z pomocy specjalistów tam pracujących.

Adres:
ul. Konstytucji 3 Maja 34 Grajewo,
telefon (0-86) 272 32 71 w. 217 lub (0-86) 261 03 01
www.gramed.com.pl

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (6)

GRATULACJE DLA SZPITALA!!
Ale czy problem z wyjazdami dla pacjetów do innych miejscowosci by skorzystac z pomocy ortopedy znikl??
wydaje mi sie ze jednak nie.. wiadomo iz osoby niepelnoletnie takze potrzebuja czasem takiej pomocy (zdaje sie ze nawet czesciej w zwiazku z wiekiem i pomysłowością) a jednak ortopeda w Grajewskim szpitalu przyjmuje tylko osoby pelnoletnie.. PORA NA KOLEJNY KROK SZPITALA W DOSKONALENIU SIE!! pozdrawiam serdecznie....

Tak powinien wyglądac cały szpital

czy ktoś wie jacy ortopedzi tam przyjmuja??

trzeba miec skierowanie do poradni ortopedycznej czy bez skierowania? czy są kolejki jesli tak to jak dlugo trzeba czekac?

To może ktoś sie orjentruje jacy lekarze przyjmują w szpitalu??

wszystko w tym szpitalu jest w porządku ale jest jeden problem, pacjenci nie są informowani opozycji jaką zajmują na liście oczekujących

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.