poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 14684 wyświetleń

Operacja podnoszenia koparki

27 sierpnia br. na plac budowy przy ul. Kopernika w Grajewie (inwestor - Polska Telefonia Cyfrowa S.A.) sprowadzono duży dźwig. Rozpoczyna się operacja podniesienia koparki.


Koparka przewróciła się kilka dni temu podczas prowadzonych prac budowlanych przyszłej stacji bazowej telefonii cyfrowej. Maszyna nie utrzymała się na grząskim gruncie. Teraz do jej podniesienia potrzebny jest jeszcze cięższy sprzęt.


poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (2)

bo to są tacy operatorzy nie umieją obliczyć klina odłamu żeby ustawić maszynę w bezpiecznej odległości tylko stają wprost przy wykopie a później to się dziwią..

Do ja: Ale Ty kolego jesteś biegły z mechaniki pewnie takie kliny obliczasz w pamięci hehe ... tak dla jasności to nie jest koparka podsiębierna tylko wiertnica (do celów geotechnicznych) na podwoziu gąsienicowym i tam nie robiono wykopu tylko odwiert a to, że maszyna sie wywróciła to nie jest wina operatora tylko firmy która przygotowała stanowisko w terenie, na którym próbowano ustawić wiertnice.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.