wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

Opel i fiat stanęły w płomieniach

Opel i fiat stanęły w płomieniach

17 czerwca br. po godz. 13.30 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze Bełda – Stoczek, gm. Rajgród.

Na miejscu ustalono, że zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Zafira i Fiat Panda. W wyniku zderzenia pojazdy stanęły w ogniu. Samochodami podróżowało łącznie 4 mieszkańców powiatu grajewskiego, w tym 5 – letnie dziecko. Na szczęście podróżujący o własnych siłach wydostali się z pojazdów i oddalili się na bezpieczną odległość.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Strażacy wspólnie z Zespołem Ratownictwa Medycznego udzielili pomocy poszkodowanym. Pasażer z najgroźniejszymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Suwałkach śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pozostali uczestnicy wypadku odnieśli lżejsze obrażenia i zostali przewiezieni do Szpitala Ogólnego w Grajewie – jak potwierdził nam st. kpt. Arkadiusz Lichota zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Na miejscu zdarzenia pracowało 6 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Pogotowie Ratunkowe, Policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.


/e/
fot. PSP Grajewo
 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.