Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 14590 wyświetleń

Okradziona przez syna i wnuków

W ubiegłym tygodniu zarzuty usłyszało 3 mężczyzn, którzy okradli 79-letnią kobietę. Okazało się, że staruszka nie padła ofiarą przypadkowych osób – jej syn i dwóch wnuków używając przemocy, zabrali jej 650 zł. Teraz całej trójce grozi kara do 12 lat pozbawiania wolności.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia do ełckich policjantów zgłosiła się 79-letnia kobieta. Z przekazanej przez nią relacji wynikało, że została okradziona przez mieszkającego z nią syna i dwóch wnuków, którzy przyjechali w odwiedziny. Zaczęło się od tego, że jeden z wnuków poprosił, żeby dała mu 20 zł. Gdy odmówiła, przewrócił ją na łóżko, przytrzymał i z pomocą swego brata i wuja zdjęli kobiecie buta, w którym trzymała swoje oszczędności. W sumie zabrali jej 650 zł, którymi podzielili się – 17- i 22- latek wzięli po 200 zł, natomiast starszemu – 57-latkowi - przypadło w udziale 250 zł.

Wszyscy zostali zatrzymani wkrótce po zdarzeniu. Policjanci już przedstawili im zarzuty. Mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Teraz grozi im kara nawet 12 lat pozbawienia wolności - informuje KPP Ełk

 


Komentarze (15)

sumienia ci ludzie nie mają, żeby takie rzeczy w rodzinach się działy- koniec świata

no i mam nadzieję że dostaną te 12 lat zwyrodnialcy

Co za świnie! Do roboty łajdaki! Biedna staruszka :(

co za Patologia!rzygać się chce jak się czyta!

Niech oddadzą Babci oszczędności ! złodzieje

Dno i wodorosty :(

Smutne ;( Syn, wnuki? - jakim trzeba być człowiekiem?

grunt to rodzinka ;0

cyrk normalnie żeby łapki im uschły za takie czyny !

Czysta telenowela hah '' Gdy odmówiła, przewrócił ją na łóżko, przytrzymał i z pomocą swego brata i wuja zdjęli kobiecie buta, w którym trzymała swoje oszczędności.' Mistrzostwo :P

to se synka wychowała

A co mili robić jak dobrowolnie nie chciala łożyc na dzieci i wnuki .Toć łozenie na dzieci iwnuki toświęty obowiązek .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.