Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11446 wyświetleń

Okradali altanki !

Jesień 2006 i wiosna 2007 to okres nasilonych kradzieży i włamań do altanek na ogródkach działkowych. Najwięcej zdarzeń odnotowano na terenie ogródków działkowych   "Promyk". Były także przypadki kradzieży na ogródkach działkowych "Oaza" i "H.Sawickiej".
Miło nam zatem poinformować, że zatrzymano sprawców włamań i kradzieży. Wszyscy, a było trzech sprawców poochodzą z Grajewa. W sumie przedstawiono zatrzymanym osiem zarzutów. Odnaleziono i zabezpieczono wiele przedmiotów pochodzących z kradzieży.
 
Zwracamy się z prośbą do osób pokrzywdzonych w wyniku działania złodziei, aby zgłaszali się do pokoju 36 naszej jednostki po odbiór własnych rzeczy.
 
Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (6)

Mi 2 krany zakosili :/

weźcie słownik ortograficzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Złodziei" pisze się właśnie tak...

wargacz ,jesli nie wiesz ,jak pisze sie *zlodzieji *,to sie nie wypowiadaj--he he

xyz, skoro nie rozumiesz najprostszych tekstów, to się lepiej w ogóle nie wypowiadaj. Kompromitacja totalna!

a wybużyć te wasze altanki!! parkingi porobić!! może by się wam wreszcie w głowach poprzewracało!! wiadomo przecież że na odludziu zawsze kradną.poco więc ładować kase w coś co i tak ukradną,albo zniszczą.przynajmniej spalibyście spokojnie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.