Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 13271 wyświetleń

Ojciec i syn sprawcami rozboju

Grajewscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę oraz jego 16-letniego syna podejrzewanych o rozbój na 33-letnim mężczyźnie.

W nocy z soboty na niedzielę (28/29 IX) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie  został poinformowany o rozboju, do którego doszło w mieszkaniu 33-letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci. Około godz. 2:00 dwóch sprawców przyszło do mieszkania pokrzywdzonego i zaczęli go bić rękoma i nogami po całym ciele, po czym zabrali z mieszkania komputer o wartości 1000 zł.

Okazało się, że sprawcami byli 36-letni mężczyzna i jego 16-letni syn. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u nich prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu a jego 16-letni syn został przekazany opiekunowi prawnemu. Przywłaszczone mienie zostało odzyskane w całości. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. – oficer prasowy KPP w Grajewie


niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (17)

Kto zrobi porządek z grajewską patologią?

36 czy 33 lata sprawca ma?

strach wyjść na miasto a teraz... strach siedzieć we własnym mieszkaniu :/

pawcio, czytaj uważnie :)

Pawcio czyta uważnie, Ty (ja) czytaj uważnie

pawcio właśnie czyta uważnie niech ja poczyta jeszcze raz

bez kitu raz sprawca ma 36 lat a drugi raz 36.. widac jak ludzie potrafia pisac ;d

ja to ty czytaj uważnie pawcio ma racie

ej ty pawcio czy ty umiesz czytać jeżeli tak to przeczytaj jeszcze raz i zrozum co czytasz,,analfabeto''

do JA właśnie czytaj uważnie :)

zle zrobili ze poszli po pijanemu zalatwiac sprawe ale ta osoba co zostala pobita to miala ich komputerktory byl dany do naprawy i on go sprzedal

pawcio... a Ty czytać nie potrafisz??? sprawca ma 36, jego syn 16 a poszkodowany 33 ... tak trudno czytać ze zrozumieniem :| masakra sami tumani rosną ...

sprawca ma 36 czytaj tekst ze zrozumieniem :)

33 ma poszkodowany czytajcie uwaznie p.

i bardzo dobrze że go dojechali ten gość to przekręt jakich mało zasłużył i dostał i ludzie przestańcie pisać ze np patologia itp bo nie wiecie i nie znacie a oceniacie.

Nie wiecie nie oceniajcie , jak nie wiecie jak bylo to cicho siedzcie nie wiecie co znaczy słowo a uzywacie . zasłuzyl to dostał tak to sie nie robi brac i sprzedawac cudze rzeczy cudza własnosc.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.