Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 9177 wyświetleń

Ogólnopolski sukces grajewianek

9 listopada 2013 odbył się II Ogólnopolski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej  "Jeszcze Polska nie zginęła".

Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne TAK oraz Moniecki Ośrodek Kultury.  W konkursie uczestniczyli soliści, duety i zespoły m. in. z Hajnówki , Łomży, Białegostoku, Warszawy. 

W kat. kl. I-III 
   I miejsce przyznano Aleksandrze Czaplickiej z ZSM nr 2 w Grajewie , która przy akompaniamencie p. Eweliny Kamińskiej wykonała utwór "Niepodległa, niepokorna"
   
   II miejsce zajęła  Agata Daniłowicz z  ZSM nr 1 w Grajewie,  przygotowana przez p. Beatę Urszulę Dawid.
 

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze (8)

Skoro Agata Daniłowicz uczęszczała w ubiegłym roku szkolnym do III to dlaczego startuje w konkursach zaniżając kategorię. Miejsce dla niej było w kategorii następnej tj dla dzieci dla kl.IV-VI. ale tam grajewska
gwiazda by nie miała może szans przebicia. W tej niższej oszukanej kategorii zapałała się zaledwie na II miejsce.

Agata ma 9 lat [ur. 2004], więc startuje w odpowiedniej dla wieku kategorii. Na swoje sukcesy bardzo ciężko pracuje . Pozdrawiam zazdrośników.

zamiast pogratulować Dziewczynom, zachęcić do dalszej pracy i sukcesów to znużeni swoim bylejakim życiem wypisują niestosowne komentarze, wstyd!!, grajewskie piekiełko-tylko komus dokopać..

Zawiść ludzka nie zna granic, po co dziecku takie rzeczy wypominać?

Przy konkursach o takim zasięgu wymagane jest podanie roku urodzenia i dzieci są odpowiednio klasyfikowane. Z tego co wiem obie dziewczynki mają 9 lat. Brawo Agatka i Ola, gratulacje.

Serdeczne GRATULACJE DZIEWCZYNY ! Jestem z Was dumna - chociaż Was nie znam. To ogromne osiągnięcie! I Nigdy nie przejmujcie się wpisami zazdrośników.

po.... do celu, skoro tak odważnie komentujesz sukces dziewczynki to sama/sam weź mikrofon do ręki i pokaż co potrafisz.Czyżby zazdrość przez Ciebie przemawiała...? Skoro dziewczynki mają talenty, to dlaczego mają je ukrywać. Dziewczynkom gratuluję i życzę dalszych sukcesów:)

po.....do celu. .Pewnie sama nic w życiu uczciwie nie osiągnęłaś . Pozostaje Ci tylko chować się za ,,klawiaturą''. Nie obrażaj ludzi !!! Słyszałam obie dziewczynki , śpiewają ślicznie , mają talent i ciężko pracują na sukcesy. GRATULUJĘ !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.