sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13174 wyświetleń

OGNISTY RATOWNIK

Uprzejmie informujemy, że trwa III edycja ogólnopolskiego programu pod hasłem „OGNISTY RATOWNIK - GORĄCA KREW”. Włączając się po raz kolejny do tej akcji Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym i Urzędem Miasta w Grajewie oraz we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem organizuje akcje integracyjną oddawania krwi. Przeprowadzona ona zostanie  w dniu 02 czerwca 2008 r. od godz. 09.00, na parkingu przy kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie (rejestracja do godz. 13.00 )

  Jednocześnie informujemy, że osoby zgłaszające się do oddania krwi powinny mieć:
- ukończone 18 lat ( dowód tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL ),
- dobry stan zdrowia.

Osoby do kontaktu: Cezary Wądołkowski tel. 0.606853852
           Kazimierz Golubiewski tel. 0.608684928


Krew = życie

Oddali 24 litry krwi
22 litry gorącej krwi
Oddajemy krew – ZS 2
Wojewodzin oddaje krew
Akcja "Potrzebna krew"


piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (2)

takich akcji powinno być więcej.godne pochwały

Sorry Grażka godne pochwały ale uwierz mi dla mnei to jest żenujące, ponieważ jak krwiodawcy byli w odpowiedni sposób traktowani i zarazem doceniani to nie potrzebne by były takie akcje. Jak ja zaczynałem oddawać krew a można było to robić codzienne przychodziło nas 20-30 dzień w dzień i stacja w Grajewie była dość duża, ale jak Łomża położyła swoje łapy na krwiodawstwie i zrobiła tylkojedend zień w tygodniu na oddawanie to i ta tradycja padła.
Zaś jeszcze coś ja oddałem bardzo dużo krwi i jak swojego czasu chciałerm dolekarza iść bo dla mnie jako dawcy z taką i ilością krwi można byłoi pójść powiedziałem to w przychodni pewne pani powiedziałą mi że <>
Więc coś tutaj nie ejst tak

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.