poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11631 wyświetleń

Odzież dla potrzebujących

Dzieci ze świetlicy socjoterapetutcznej przy klubie „Zdrowie i Trzeźwość”, podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pogorzelcy z Kownatek otrzymali pomoc w ramach akcji zbiórki obuwia i odzieży dla najuboższych.
 
Zbiórkę odzieży zorganizowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grajewie. Przez trzy miesiące mieszkańcy przynosili dary do MOSiR oraz Klubu „Zdrowie i Trzeźwość”. 

Buty, spodnie, kurtki, swetry – to wszystko trafiło do blisko setki dzieci, które codziennie uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne organizowane przez MKRPA. Darczyńcy byli na tyle hojni, że część odzieży powędrowało do MOPS, gdzie zostanie rozdysponowana najbardziej potrzebującym.

Organizatorzy akcji przygotowali także specjalne paczki z ubraniami dla rodziny Śmiarowskich z Kownatek (gm. Radziłów), którzy w grudniu ub. r. w wyniku pożaru stracili dom z całym wyposażeniem.     

- Chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim wrażliwym na potrzeby innych darczyńcom oraz redakcji e-Grajewo.pl za odpowiednie nagłośnienie akcji, dzięki czemu udało się zebrać naprawdę mnóstwo odzieży dobrej jakościpowiedziała Barbara Kochanowska, pełnomocnik burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

foto1 - B. Kochanowska UM G-wo
foto2 - W. Wieczorek kier. klubu „Zdrowie i Trzeźwość” G-wo

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl
 

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (2)

pani Basia robi duzo dobrego jest bardzo mila , takich ludzi potrzebuje burmistrz powinna byc zastepco burmistrza ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.