wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12158 wyświetleń

Odszkodowanie dla LO

37 tys. zł odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej za koszty poniesione w wyniku zalania szkoły dostanie ZS nr 1 w Grajewie. Aby jednostka mogła otrzymać środki radni powiatu przyjęli uchwałę zmieniającą budżet. Po stronie dochodów i wydatków zapisano wysokość odszkodowania. 

Przypomnijmy, że pod koniec lutego br., w wyniku awarii sieci wodociągowej, woda zalała część pomieszczeń na parterze oraz pierwszym piętrze. Ponadto dyrekcja szkoły na jeden dzień odwołała zajęcia.

Odwołane zajęcia w LO


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl 

Komentarze (8)

no to będą pieniądze na zrobienie porządnego ocieplenia w szkole, bo zimą naprawde jest ciężko wysiedziec w tym chłodzie. Mam nadzieje, ze właśnie na ten cel zostaną przekazane te pieniążki :)

widać ze nie znasz sie na budownictwie 37 tys zł na ocieplenie takiej szkoły to to samo co nic nie wiem czy na jedną sciane by wystarczylo

no i na rolety !

Pieniądze zostały przeznaczone na odnowienie 2 najbardziej zniszczonych sal oraz wymianę posadzek w 5 salach. Po wyschnięciu ścian pomalowane będą jeszcze częściowo 3 sale i fragmenty ścian w korytarzach, wymieniona też będzie część posadzki na korytarzu I piętra.
Koszt termomodernizacji obiektu wg kosztorysu będącego częścią audytu to kwot minimum 1,2 mln zł. Andrzej Jasiński.

jak ci zimno w zime to się ubierz

I tak te pieniadze pojda na wypalty dla nauczycili nie ma co myslec o remontach itp

moze w koncu wymienicie nam okna:D dobry pomysł:P przyznam ze cieplo zima to nie jest hehe czuje sie ten wiatr we włosach

HEHEHEHE PRZYNAJMNIEJ WOLNY DZIEN BYL DLA MNIE TO GITARA OBY TAK CZESCIEJ.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.