Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12061 wyświetleń

Odnaleziono zaginionego

W dniu 08.10.2006 br. w godzinach popołudniowych zostaliśmy powiadomieni o zaginięciu grzybiarza. Mieszkaniec miejscowości Sulewo Kownaty gm. Wąsosz, chory psychicznie, wyszedł z domu rano i zaginął.

Natychmiast wszczęliśmy poszukiwania. Jednak w tym dniu nie przyniosły one rezultatów. Nazajutrz od godzin rannych wspólnie z mieszkańcami okolicznych miejscowości, rodziną, strażakami ochotnikami, przy wykorzystaniu psa służbowego oraz samochodów policyjnych wznowiono poszukiwania.

Sprawdzano kompleks lasów koło Zaborowa, Kownatek, Bagienic i innych miejscowości. Przyniosły one cząstkowy sukces, gdyż odnaleziono rower, którym mężczyzna udał się do lasu, a obok roweru wiaderko grzybów. Około godz. 14.30 uzyskaliśmy informację, że 30 - latek został odnaleziony przez policjanta patrolującego drogę Racibory - Wizna. Był wyczerpany fizycznie i psychicznie. Prawdopodobnie nocował w lesie. Trafił pod opiekę lekarską.

Dziękujemy wszystkim ochotnikom za udział w akcji poszukiwawczej.

Z poważaniem Oficer Prasowy KPP Grajewo mł.asp.Andrzej Łagodziński

Komentarze (3)

takiego co zabił powinni ukarac odpowiednia kare!!!!!!!!!

to ten ze zdjecia?

cuda i dziwy ale napewno nie szukała ich nasza policja

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.