środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13898 wyświetleń

Odnaleziono Janinę Z.

11 stycznia br. rodzina zgłosiła zaginięcie 84-letniej Janiny Z. mieszkanki Toczyłowa k. Grajewa. Policja natychmiast wszczęła poszukiwania jednak ze względu na późną porę akcję wznowiono w godzinach rannych następnego dnia (12.01). Przy wsparciu strażaków oraz mieszkańców Toczyłowa przeczesywano teren w okolicy miejsca zamieszkania kobiety w kierunku Grajewa, gdzie prawdopodobnie udała się ona 8 stycznia. W odległości kilkuset metrów od zabudowań, w rowie odnaleziono ciało poszukiwanej.

 Grupa dochodzeniowa wstępnie zbadała i udokumentowła wszystkie ślady a obecny na miejscu zdarzenia prokurator zarządził oględziny w prosektorium.

- Należy wykluczyć w takim przypadku ewentualny udział osób trzecich. Prokurator po oględzinach zdecyduje czy ciało zostanie przekazane rodzinie, czy będzie trzeba czekać na sekcję zwłok. Kierujemy ogromne podziekowania do wszystkich osób, które brały udział w akcji   dla e-Grajewo.pl mł. asp. Andrzej Łagodziński KPP G-wo

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

dlaczego zdjec nie mozna duzych obejrzec???

nasza kochana sąsiadka nie żyje...

No właśnie dlaczego?? czy ktoś wie??

Szczere wyrazy współczucia rodzinie i sąsiadom, łączmy się w bólu po tak tragicznej i okrutnej śmierci:''( Nie czas już na szukanie winnych.

Wyrazy wspolczucia [*]

Zdjęć nie można obejrzeć, bo to nie sensacja.Jak można oglądać cudze nieszczęście.Jakim prawem zdjęcia ciała zostały opublikowane bez zgody rodziny.Rozumiem, można pokazać miejsce tragedii, ale obowiązują pewne granice przyzwoitości.Autorowi zdjęć gratuluje nietaktu.Dziękujemy za wyrazy współczucia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.