Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12883 wyświetleń

Oddali 24 litry krwi

W dniu dzisiejszym,tj.30.07.2007, na parkingu przy kościele Św.Trójcy miała miejsce akcja honorowego krwiodawstwa zorganizowana pod hasłem Ognisty ratownik, gorąca krew. Akcję tą zorganizowali z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Panowie - dowódca JRG kpt. Kazimierz Golubiewski i Cezary Wądołkowski.

Akcji patronowały Starostwo Powiatowe w Grajewie, Urząd Miasta Grajewo i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej. Nad zapewnieniem prawidłowej zbiórki krwi pracowali lekarze i pielęgniarki z Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku. Akcja rozpoczęła się tuż po 8.30 i trwała do 14. Pomimo niesprzyjającej aury (było tylko 16 stopni i czasami mżył deszcz chętny do oddawania krwi było dużo. Łącznie oddało ten największy dar - własną krew - 55 osób z czego 20 to były osoby oddające krew po raz pierwszy, łącznie oddały one 24 litry krwi. Wszystkim krwiodawcom gorąco dziękujemy i mamy nadzieję , że na kolejnej takiej akcji już w dniu 5 października tego roku też się pojawią.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy udzielili nam pomocy przy organizowaniu akcji 
K.Golubiewski i C.Wądołkowski

Zdjęcia można pobrać pod adresem: http://rapidshare.com/files/45935520/HDK.rar.html


Komentarze (1)

ale cos sie zle zkopresowalo tego zipa na rapidzie bo tylko jedna fotka jest

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.