Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 12290 wyświetleń

Odbiór techniczny ul. Szpitalnej

30 kwietnia 2013 r.) nastąpił odbiór ul. Szpitalnej w Grajewie. W ramach przebudowy wykonano nową nawierzchnię, kanalizację deszczową, chodniki po prawej stronie, parkingi, linię oświetleniową.

Koszty przebudowy ulicy to prawie 990 tys. zł.

fot. grajewo.pl

Komentarze (23)

Wykonanie robót nie popisał się a mianowicie, brak spoinowania krawężników , zagruntowanie lepiszczem krawężników nastąpiło po ułożeniu warstwy nośnej która została słabo zagęszczona czyli zawałowana i nie dokonano zagruntowania powierzchni podbudowy na całej szerokości ale zygzakiem -kompromitacja , inwestor spał nie spełnił swoich obowiązków i zapłaci za lipę .

Jeśli na taką inwestycję poszło 990tys zł, to na co wydano na targowicy 1mln 880tys zł??? Skąd taka różnica w kosztach??

A blok nr 2 jaK parkingu nie miał tak nie ma! Władzemają nas gdzieś!

popieram ucznia inwestor nie popisał się wszystko robione na ostatnio chwile..

Skonczcie pisać o kosztach,o fachowości bo skoro tak wszyscy znają się na wszystkim tzn.że na niczym.A w związku z tym gdzie są ludzie kompetentni?Napewno nie ma ich w urzędach.

No Wam ludzie to dogodzić!!! Jakby nie była zrobiona kwękalibyście, jest zrobiona...też niedobrze, Matko Jedyna KTO jest w stanie Wam dogodzić powiedzcie????? Jak basen wybudują, to może do elewacji się przyczepicie, bo nie w takim kolorze będzie??? Aj, dajcie już spokój! Jednak to prawda, co mówił mój znajomy...Grajewianie to specyficzna społeczność!!!

Partacze , studzienki to chyba długo nie posiedzą bo widziałem ze wycinali je 3 razy ponieważ nie mogli złapać poziomu z asfaltem , a potem podkładali kawałki płytek chodnikowych i betonowali za 3 lata bedą dziury.

przy znaku ustap pierwszenstwa przejazdu nie rysuje sie lini ciaglej wyjazd zkrasickiego w szpitalna

Jakie parkingi,przy bloku 50,tu gzie na pierwszym zdjęciu stoją panowie, parkingu nie zrobiono.To proszę nie pisać mi o parkingach,bo szlag trafia.

Dziękujemy za szpitalna to krok milowy na południu.

co by nie zrobili i tak ludzie beda narzekac
jak uczen jest taki madry to niech założy swoja firme i sam wszystko robi perfekcyjnie bo przecież jest ideałem

Wąski chodniczek szeroki na 4 kostki na zdjęciu nr3 to komu jest potrzebny? czy to tylko marnowanie pieniędzy podatników a na niektórych ulicach nawet niema chodnika, co może tak być dalej? Władze mają wybitnych specjalistów od dróg!!!

, GRAJEWO w innej perspektywie, ładna promocja miasta daleka od rzeczywistości, ale niech się ludzie napatrzą jakie mamy piękne miasto, rewelacja!!! Taki mamy piękny dworzec, koń by się uśmiał!!! Niech Pan burmistrz pokarze te budki za dworcem taka rzeczywistość bo tam jest dworzec!!! A władze chyba w GRAJEWIE mają to gdzieś, nie napisze bo się wstydze!!!

UCZEŃ idioto grunt był kilka razy zagęszczany czy jak wolisz wałowany aż w pobliskich blokach rysy na ścianach się pojawiły, a co do spoinowania krawężników to lepiej wyglądają bez szpachlowania

To teraz do remontu ul.Krasickiego

ludzie, nie narzekajcie! szpitalna teraz to jedna z najlepszych drog w Grajewie, co wam nie pasuje? w porownaniu do poprzedniego jej stanu teraz jest idealna, jezdzi sie super, zeby tylko nie te garby :P

Dobrze jest...zobaczcie..jedna ulica..a w Grajewie juz wrze...co to bedzie jak zaczna budować basen..sie pozabijaja..nie zapomnijcie o parku..z fontannami..żartowałem..

garby muszą być bo by codziennie ktoś został rozjechany

bez garbow to szpitalna bylaby rajem dla motocyklistow :P

Kogoś poniosła fantazja, przy wyjeździe ze Szpitalnej na 9-go Pułku Strzelców Konnych namalowano znak poziomy, którego nie ma w Kodeksie Drogowym. Dwa w jednym STOP i USTĄP PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU.

Dlaczego pomiędzy szpitalem a apteką w budynku medikusa parking zrobił się mniejszy?
Czyżby akcja „ kierowco po powrocie z pracy weź swój samochód do kieszeni”

Stare bolączki tej drogi pozostały:
Wąski przesmyk przy zakaźnym (można rozkręcić tu biznes z lusterkami samochodowymi + zderzaki do Tico i cinquecento- wysokie krawężniki)
Alternatywny basen naturalny przy garażach (małe kratki w studzienkach)
Brak miejsc parkingowych

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.