Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10949 wyświetleń

Nowy wojewoda

Powołany został nowy wojewoda podlaski, będzie nim Maciej Żywno (PO), dotychczasowy sekretarz miasta Białegostoku i pełnomocnik prezydenta miasta do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi. Maciej Żywno ma 31 lat i dziesięć lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w administracji publicznej.

Premier Donald Tusk powołał 16 wojewodów. - Zostajecie państwo wojewodami nie tylko po to, by reprezentować skutecznie rząd RP w województwie, jesteście powołani także do wielkiego zadania, jakim jest reforma administracji właśnie na poziomie wojewódzkim – powiedział szef rządu.Komentarze (3)

"Mając 31 lat, od 10 lat piastuje kierownicze stanowiska" - To kolejny PLECAK !!!! ..... W naszym kraju tylko protekcja i układy rodzinno - biznesowe się liczą. Osoby nie mające "siły przebicia" nie mają szans na zaistnienie. I chociaż osoby bez tzw. "pleców" mieliby dobre konstruktywne pomysły, to szybko one są przechwytywane przez innych, "bardziej kompetentnych"... kiedy się to skończy... prawdopodobnie nigdy...

No, no Maćku. Jak tak dalej pójdzie, to prezydentem zostaniesz.

szczera prawda popieram komentarz realisty dobrze że nie od 18 roku życia już siedział na stanowisku kierowniczym.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.