sobota, 28 maja 2022

Kraj

Nowy spot promujący region

Nowy spot promujący województwo podlaskieJak podaje Urszula Arter główny specjalista z Gabinetu Marszałka Województwa Podlaskiego ogólnopolska kampania województwa podlaskiego (zaplanowana w dniach 18 kwietnia -15 maja 2011 r), stanowić będzie kontynuację kampanii wewnętrznej z roku ubiegłego, której motywem przewodnim było hasło „Podlaskie.

 Bogactwo różnorodności”, odwołujące się do szeroko pojmowanej różnorodności regionu, postrzeganej m.in. poprzez pryzmat kultury, religii, przyrody, kulinariów. W roku bieżącym zostanie ono wzbogacone o zdanie „Natura przejawia się różnie”, które nawiązywać będzie zarówno do natury ludzkiej (nieposkromionej, wyzwolonej, czasem zwariowanej) oraz przyrody (dzikiej, nieodkrytej, nieskażonej).

Producentem spotu jest Laboratorium Obrazu – studio producenckie prowadzone przez białostoczanina Krzysztofa Kiziewicza. Reżyser nominowany w tym roku do nagrody Offowe Odkrycie Roku Telewizji Kino Polska scenariuszem i reżyserią zajął się wspólnie z artystami pochodzącymi z Podlaskiego: Maciejem Szupicą, Adamem Hryniewickim (muzyka), Sebastianem Łukaszukiem (animacja) oraz Bartoszem Tryzną (film making of)..

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.